Eladó lakás Miskolc
Találati lista: 543
Miskolc, Észak-Kilián, 48 nm-es teljesen felújított lakás!
Miskolc, Észak-Kilián, Észak-Kilián
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
622 917 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc Középszer utca
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є31 900 000 Ft
555 370 Ft/m2
Kiváló lehetőség az Avason! Liftes panel társasház, 4. emeleti, erkélyes lakása eladó!
Miskolc
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є34 900 000 Ft
616 364 Ft/m2
Csendes kertvárosi hangulat, kellemes nyugati tájolással – Eladó lakás Miskolc-Újdiósgyőrben!
Miskolc
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
528 571 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
634 545 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 67 867 Є
662 162 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Belváros
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 562 Є
800 000 Ft/m2
Miskolc – Katowice utcában 2 szobás, 3.emeleti erkélyes lakás ELADÓ!
Miskolc, Katowice utca 7. 3/3
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
470 909 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Középszer utca
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є31 900 000 Ft
555 370 Ft/m2
Eladó Panellakás, Miskolc, Belváros, 35nm, 49500000 Ft
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
1 414 286 Ft/m2
Eladó Miskolcon a Király utcában egy 55 m² 2 szobás jó állapotú ERKÉLYES lakás
Miskolc, Király utca 15. 5/3
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 338 Є
645 455 Ft/m2
Eladó lakás Miskolcon, a Thököly utcában
Miskolc, Thököly Imre utca 4. 3/2
Kínálati ár: 23 500 000 Ft
Kalkulált ár: 65 097 Є
671 429 Ft/m2
Miskolc Hajós utcai 28 m² 2. emeleti garzonlakás KIADÓ!
Miskolc, Hajós utca 13.
Kínálati ár: 95 000 Ft
Kalkulált ár: 263 Є
3 393 Ft/m2
Miskolc Egyetem közelében ELADÓ egy 61 m² 10 emeleti lakás!
Miskolc, Sályi u 26.
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
490 164 Ft/m2
Eladó egy felújított, duplakomfortos ház Miskolc-Szirmán!
Miskolc, Magyar László utca 2/B
Kínálati ár: 79 999 999 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є
879 121 Ft/m2
Miskolc Örs utcai egyedien felújított 1,5 szobás lakás ELADÓ!
Miskolc, Örs utca 2.
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
725 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Miskolc, Árpád utca
Miskolc, Árpád utca
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є
488 235 Ft/m2
KLÍMÁS, 2 SZOBÁS LIFTES TÁRSASHÁZI LAKÁS ELADÓ A TISZAI PÁLYAUDVAR KÖZELÉBEN ALACSONY KÖZÖS KÖLTSÉGGEL!
Miskolc, Kőrösi Csoma Sándor út 1.
Kínálati ár: 27 400 000 Ft
Kalkulált ár: 75 900 Є
516 981 Ft/m2
Eladó Páratlan panorámás tágas 3 szobás lakás az Avason!
Miskolc, 3529 Miskolc Áfonyás utca 31 4/3
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є
342 466 Ft/m2
Eladó egy bejáratott, központi helyen elhelyezkedő, szolárium bérleti joga, teljes felszereléssel, gépesítéssel!
Miskolc, Szent István utca 15/A
Kínálati ár: 12 999 999 Ft
Kalkulált ár: 36 011 Є
203 125 Ft/m2