Eladó lakás Miskolc
Találati lista: 543
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
710 714 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Széchenyi István utca
Miskolc, Széchenyi István utca , Belváros
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 990 000 Ft
Korábbi ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є42 500 000 Ft
727 091 Ft/m2
Miskolc, Kölcsey Ferenc utca, 37 nm-es panelprogramos lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є34 000 000 Ft
862 162 Ft/m2
Miskolc, belváros, panelprogramos 51 nm-es lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
743 137 Ft/m2
Miskolc, Avas, 35 nm-es felújított lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 224 Є
714 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є34 000 000 Ft
862 162 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc belváros
Miskolc
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
743 137 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 224 Є
714 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Szent István utca 33
Miskolc, Szent István utca 33, Belváros
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є35 900 000 Ft
670 000 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 35 700 000 Ft
Kalkulált ár: 98 892 Є
649 091 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 88 615 Є
864 595 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 25 500 000 Ft
Kalkulált ár: 70 637 Є
531 250 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
588 525 Ft/m2
115 nm-es, 3+1 félszobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Széchenyi István út, Belváros
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 990 000 Ft
Korábbi ár: 67 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є67 990 000 Ft
565 130 Ft/m2
Eladó 91 nm-es lakás Miskolc Belvárosában
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
736 264 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 3 szobás, 80 nm-es lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Eladó 2+1 félszobás lakás - Miskolc, Árpád u
Miskolc, Diósgyőr, Árpád út, Diósgyőr
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Eladó 102 nm-es újépítésű lakás - Miskolc, Martin-kertváros
Miskolc, Martin-kertváros, Martin-kertváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
872 549 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 62 231 610 Ft
Kalkulált ár: 172 387 Є
1 414 355 Ft/m2