Eladó lakás Miskolc
Találati lista: 543
Felújított 52m2-es földszinti tégla lakás eladó a Kilián-Északon
Miskolc, Csortos Gyula utca
Kínálati ár: 28 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 990 000 Ft
Korábbi ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 80 305 Є29 500 000 Ft
557 500 Ft/m2
Miskolci felújított, 60m2-es, erkélyes, belváros közeli panorámás lakás
Miskolc, Győri kapu
Kínálati ár: 42 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 990 000 Ft
Korábbi ár: 43 990 000 Ft
Kalkulált ár: 119 086 Є43 990 000 Ft
716 500 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 712 Є
657 143 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 21 500 000 Ft
Kalkulált ár: 59 557 Є
796 296 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
670 909 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є27 990 000 Ft
771 143 Ft/m2
Miskolc, Középszer utca, 51 nm-es, 2 szobás lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є
558 824 Ft/m2
Miskolc belvárosában felújított 5. emeleti 2 szobás lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Vörösmarty Mihály utca, Belváros
Kínálati ár: 39 700 000 Ft
Kalkulált ár: 109 972 Є
721 818 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 000 000 Ft
Korábbi ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 562 Є28 900 000 Ft
549 020 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є
558 824 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є
547 059 Ft/m2
Eladásra kínálunk Dél-Kiliánban egy 59 m²-es, erkélyes, étkező-hallos lakást, jó elrendezéssel, csendes környezetben.
Miskolc
Kínálati ár: 31 600 000 Ft
Kalkulált ár: 87 535 Є
535 593 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Attila utca
Miskolc, Attila utca , Belváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є34 900 000 Ft
663 265 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
646 296 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
588 525 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Eperjesi utca
Miskolc, Eperjesi utca , Belváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є39 900 000 Ft
743 137 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Miskolc, Fazola Henrik utca
Miskolc, Fazola Henrik utca , Bulgárföld
Kínálati ár: 16 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 700 000 Ft
Korábbi ár: 17 000 000 Ft
Kalkulált ár: 46 260 Є17 000 000 Ft
618 519 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 49 980 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 980 000 Ft
Korábbi ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 138 449 Є55 500 000 Ft
806 129 Ft/m2
Megvásárlásra kínál irodánk Miskolcon, az Iván utcában, egy jó állapotú 2 szobás lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 102 Є
526 316 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
725 455 Ft/m2