Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 38309
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Győr, Likócs, 92nm, 84990000 Ft
Győr, Likócs, Likócs
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 990 000 Ft
Korábbi ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 429 Є94 900 000 Ft
923 804 Ft/m2
Eladó Panellakás, Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, 68nm, 58500000 Ft
Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, Adyváros
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є61 900 000 Ft
860 294 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 85nm, 122000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 122 000 000 Ft
Kalkulált ár: 337 950 Є
1 435 294 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 80nm, 69800000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 69 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 800 000 Ft
Korábbi ár: 74 600 000 Ft
Kalkulált ár: 193 352 Є74 600 000 Ft
872 500 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbudai ltp., 50nm, 72000000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
1 440 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Nincs megadva, 45nm, 42000000 Ft
Sopron, Nincs megadva
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
933 333 Ft/m2
Eladó Sorház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 129750000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 359 418 Є
1 138 158 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, 62nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Sárberek
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
708 065 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Belváros, 59nm, 59900000 Ft
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 015 254 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mindszentpuszta, 120nm, 95000000 Ft
Mindszentpuszta
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
791 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 94nm, 105900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 105 900 000 Ft
Kalkulált ár: 293 352 Є
1 126 596 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 41000000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є
1 078 947 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 44420000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 420 000 Ft
Kalkulált ár: 123 047 Є
1 168 947 Ft/m2
Eladó Családi ház, Harka, Nincs megadva, 160nm, 97000000 Ft
Harka, Nincs megadva
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 268 698 Є
606 250 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 44030000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 030 000 Ft
Kalkulált ár: 121 967 Є
1 048 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 45260000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 45 260 000 Ft
Kalkulált ár: 125 374 Є
1 077 619 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 32nm, 36820000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 36 820 000 Ft
Kalkulált ár: 101 994 Є
1 150 625 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Ágfalvi úti lakótelep, 67nm, 69900000 Ft
Sopron, Ágfalvi úti lakótelep
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nagylózs, 183nm, 126900000 Ft
Nagylózs
Kínálati ár: 126 900 000 Ft
Kalkulált ár: 351 524 Є
693 443 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 68nm, 48900000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є53 900 000 Ft
719 118 Ft/m2