Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 38309
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 304nm, 79990000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 221 579 Є
263 125 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Szabadhegy, 63nm, 47900000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
760 317 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, Borbálatelep, 270nm, 149900000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
555 185 Ft/m2
Eladó Ikerház, Tata, Remeteség, 125nm, 129900000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 039 200 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Sárberek, 121nm, 89990000 Ft
Tatabánya, Sárberek
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 990 000 Ft
Korábbi ár: 94 500 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є94 500 000 Ft
743 719 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Nincs megadva, 74nm, 49900000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
674 324 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 64nm, 31900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
498 438 Ft/m2
Eladó Családi ház, Környe, Nincs megadva, 192nm, 75000000 Ft
Környe, Nincs megadva
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
390 625 Ft/m2
Zagyvarékason eladó kertes családi ház!
Zagyvarékas
Kínálati ár: 18 990 000 Ft
Kalkulált ár: 52 604 Є
260 137 Ft/m2
Tiszaföldvári 60 m2-es családi ház eladó!
Tiszaföldvár
Kínálati ár: 4 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 4 000 000 Ft
Korábbi ár: 7 990 000 Ft
Kalkulált ár: 11 080 Є7 990 000 Ft
66 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Hatvan
Hatvan
Kínálati ár: 6 000 000 Ft
Kalkulált ár: 16 620 Є
120 000 Ft/m2
Galambok oázisa!
Galambok
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
269 524 Ft/m2
Kis-Balaton? Csodálatos madárcsapatok? Élni és nyaralni éven át, akár nagyobb családdal is!
Balatonmagyaród
Kínálati ár: 39 850 000 Ft
Kalkulált ár: 110 388 Є
181 136 Ft/m2
Ahol minden a minőségről szól…
Zalakaros
Kínálati ár: 127 500 000 Ft
Kalkulált ár: 353 186 Є
637 500 Ft/m2
Eladó panellakás, Szeged
Szeged, Felsőváros
Kínálati ár: 48 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 500 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 134 349 Є50 900 000 Ft
808 333 Ft/m2
Eladó Ház, Tótkomlós
Tótkomlós
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
170 244 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!