Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 38309
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 35nm, 30175000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 175 000 Ft
Kalkulált ár: 83 587 Є
862 143 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 43nm, 36700000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 36 700 000 Ft
Kalkulált ár: 101 662 Є
853 488 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető!
Orosháza
Kínálati ár: 21 500 000 Ft
Kalkulált ár: 59 557 Є
244 318 Ft/m2
Eladó Családi ház, Darnózseli, 58nm, 29000000 Ft
Darnózseli
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 332 Є
500 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, Borbálatelep, 140nm, 58990000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 58 990 000 Ft
Kalkulált ár: 163 407 Є
421 357 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 38nm, 31500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 258 Є
828 947 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 49nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
671 429 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonszentmiklós, Nincs megadva, 122nm, 94900000 Ft
Mosonszentmiklós, Nincs megadva
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
777 869 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Remeteség, 142nm, 118000000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 326 870 Є
830 986 Ft/m2
Eladó Családi ház, Hegyeshalom, Nincs megadva, 262nm, 105000000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 859 Є
400 763 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Óbuda, 49nm, 49750000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 49 750 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 750 000 Ft
Korábbi ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 812 Є53 500 000 Ft
1 015 306 Ft/m2
Azonnal beköltözhető családiház!!
Orosháza
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
167 097 Ft/m2
Eladó Házrész, Tatabánya, Bánhida, 150nm, 45000000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 000 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є39 900 000 Ft
300 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Nincs megadva, 147nm, 69900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
475 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Nincs megadva, 56nm, 44900000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
801 786 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Dózsakert, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Családi ház, Rajka, 160nm, 102315000 Ft
Rajka
Kínálati ár: 102 315 000 Ft
Jelenlegi ár: 102 315 000 Ft
Korábbi ár: 102 315 000 Ft
Kalkulált ár: 283 421 Є102 315 000 Ft
639 469 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 114nm, 89990000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
789 386 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Óváros, 79nm, 35000000 Ft
Tata, Óváros
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 000 000 Ft
Korábbi ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є36 000 000 Ft
443 038 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 240nm, 125000000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
520 833 Ft/m2