Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 38309
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Aranyhegyi lakópark, 75nm, 72000000 Ft
Sopron, Aranyhegyi lakópark
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
960 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 53nm, 33990000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 155 Є
641 321 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 54nm, 61927000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 61 927 000 Ft
Kalkulált ár: 171 543 Є
1 146 796 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nagyigmánd, Jókai utca, 101nm, 54000000 Ft
Nagyigmánd, Jókai utca
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 149 584 Є
534 653 Ft/m2
Eladó családi ház, Nagyszénás
Nagyszénás
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 424 Є
110 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, Újváros, 187nm, 79900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
427 273 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Óváros, 89nm, 54900000 Ft
Tata, Óváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
616 854 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Moson, 75nm, 71500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 71 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 500 000 Ft
Korábbi ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 198 061 Є74 500 000 Ft
953 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 70nm, 54500000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 54 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 500 000 Ft
Korábbi ár: 56 600 000 Ft
Kalkulált ár: 150 970 Є56 600 000 Ft
778 571 Ft/m2
Eladó Családi ház, Rajka, 105nm, 105000000 Ft
Rajka
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 859 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győrság, Nincs megadva, 196nm, 99000000 Ft
Győrság, Nincs megadva
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
505 102 Ft/m2
Eladó Ikerház, Tata, Nincs megadva, 125nm, 129900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 039 200 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 32500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
650 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 35nm, 34380000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 34 380 000 Ft
Kalkulált ár: 95 235 Є
982 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 42nm, 40875000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 40 875 000 Ft
Kalkulált ár: 113 227 Є
973 214 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 51nm, 52964000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 52 964 000 Ft
Kalkulált ár: 146 715 Є
1 038 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, 39nm, 42609800 Ft
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 609 800 Ft
Kalkulált ár: 118 033 Є
1 092 559 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 84nm, 57000000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 000 000 Ft
Korábbi ár: 61 990 000 Ft
Kalkulált ár: 157 895 Є61 990 000 Ft
678 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
898 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 36nm, 30728000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 728 000 Ft
Kalkulált ár: 85 119 Є
853 556 Ft/m2