Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 38319
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 160nm, 139000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 385 042 Є
868 750 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bezenye, Nincs megadva, 34nm, 33600000 Ft
Bezenye, Nincs megadva
Kínálati ár: 33 600 000 Ft
Kalkulált ár: 93 075 Є
988 235 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bezenye, Nincs megadva, 44nm, 39375000 Ft
Bezenye, Nincs megadva
Kínálati ár: 39 375 000 Ft
Kalkulált ár: 109 072 Є
894 886 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Huba vezér utca, 77nm, 72000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Huba vezér utca
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
935 065 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunaremete, 112nm, 64900000 Ft
Dunaremete
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
579 464 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 64nm, 43500000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 500 000 Ft
Korábbi ár: 46 400 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є46 400 000 Ft
679 688 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Moson, 49nm, 57800000 Ft
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 57 800 000 Ft
Kalkulált ár: 160 111 Є
1 179 592 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 65nm, 72900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 121 538 Ft/m2
Eladó Ikerház, Rácalmás, Nincs megadva, 115nm, 129000000 Ft
Rácalmás, Nincs megadva
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 357 341 Є
1 121 739 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 67800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 67 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 800 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 187 812 Є69 900 000 Ft
1 356 000 Ft/m2
Eladó Sorház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 129750000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 359 418 Є
1 138 158 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 83nm, 89900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 083 133 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Rajka, 60nm, 55609100 Ft
Rajka
Kínálati ár: 55 609 100 Ft
Jelenlegi ár: 55 609 100 Ft
Korábbi ár: 55 609 100 Ft
Kalkulált ár: 154 042 Є55 609 100 Ft
926 818 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bezenye, Nincs megadva, 33nm, 33600000 Ft
Bezenye, Nincs megadva
Kínálati ár: 33 600 000 Ft
Kalkulált ár: 93 075 Є
1 018 182 Ft/m2
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 359 418 Є
1 138 158 Ft/m2
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 083 133 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 35nm, 38900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є42 900 000 Ft
1 111 429 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 52900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 990 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є53 990 000 Ft
1 017 308 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 57nm, 57800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 57 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 800 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 111 Є61 900 000 Ft
1 014 035 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 49nm, 49300000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 300 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 136 565 Є52 500 000 Ft
1 006 122 Ft/m2