Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 38595
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 41900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
855 102 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep, 53nm, 42900000 Ft
Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
809 434 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Panellakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Móra Ferenc utca, 47nm, 43600000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Móra Ferenc utca
Kínálati ár: 43 600 000 Ft
Kalkulált ár: 120 776 Є
927 660 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győr, Kisbácsa, Külső Bácsai út, 65nm, 70000000 Ft
Győr, Kisbácsa, Külső Bácsai út, Kisbácsa
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 906 Є
1 076 923 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca, 52nm, 51990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 017 Є
999 808 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Moson, 74nm, 62900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
850 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Rómaifürdő–Rómaipart, 67nm, 97000000 Ft
Budapest III. kerület, Rómaifürdő–Rómaipart
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 268 698 Є
1 447 761 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, Pósa Lajos utca, 140nm, 78900000 Ft
Tatabánya, Bánhida, Pósa Lajos utca
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 218 560 Є
563 571 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győr, Győrszabadhegy, 98nm, 125000000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 275 510 Ft/m2
Eladó Családi ház, Levél, Petőfi Sándor utca, 92nm, 92000000 Ft
Levél, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 254 848 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, 53nm, 51900000 Ft
Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, Nádorváros
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
979 245 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győr, Újváros, Béke utca, 54nm, 59990000 Ft
Győr, Újváros, Béke utca, Újváros
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 990 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 177 Є62 000 000 Ft
1 110 926 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 55nm, 40500000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 990 000 Ft
736 364 Ft/m2
Eladó Családi ház, Röjtökmuzsaj, Nincs megadva, 85nm, 26900000 Ft
Röjtökmuzsaj, Nincs megadva
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
316 471 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonszentmiklós, Nincs megadva, Jókai utca, 118nm, 55000000 Ft
Mosonszentmiklós, Nincs megadva, Jókai utca
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
466 102 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, 52nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
825 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szent Imre út, 62nm, 47000000 Ft
Győr, Nádorváros, Szent Imre út, Nádorváros
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є
758 065 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Dunaújváros, Technikum városrész, Rákóczi tér, 54nm, 32000000 Ft
Dunaújváros, Technikum városrész, Rákóczi tér
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
592 593 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 69500000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2