Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 38336
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 66nm, 69900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є74 500 000 Ft
1 059 091 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunaújváros, Újtelep, 296nm, 120000000 Ft
Dunaújváros, Újtelep
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
405 405 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, 62nm, 39900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
643 548 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 41nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
851 220 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 53nm, 35990000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 695 Є
679 057 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep, 36nm, 32310000 Ft
Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep
Kínálati ár: 32 310 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 310 000 Ft
Korábbi ár: 32 310 000 Ft
Kalkulált ár: 89 501 Є32 310 000 Ft
897 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 57nm, 73990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 73 990 000 Ft
Kalkulált ár: 204 958 Є
1 298 070 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bokod, 110nm, 57500000 Ft
Bokod
Kínálati ár: 57 500 000 Ft
Kalkulált ár: 159 280 Є
522 727 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 31nm, 21900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 60 665 Є
706 452 Ft/m2
Nagyszénási thermálfürdő vonzáskörzetében
Nagyszénás
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 701 Є
100 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Nincs megadva, 207nm, 149900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
724 155 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 51nm, 52964000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 52 964 000 Ft
Kalkulált ár: 146 715 Є
1 038 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, 39nm, 42609800 Ft
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 609 800 Ft
Kalkulált ár: 118 033 Є
1 092 559 Ft/m2
Eladó Sorház, Győr, Szitásdomb, 112nm, 112000000 Ft
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 000 000 Ft
Korábbi ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 310 249 Є108 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Nincs megadva, 84nm, 62990000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Kalkulált ár: 174 488 Є
749 881 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 35nm, 34380000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 34 380 000 Ft
Kalkulált ár: 95 235 Є
982 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 42nm, 40875000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 40 875 000 Ft
Kalkulált ár: 113 227 Є
973 214 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Piac tér, 43nm, 36500000 Ft
Tatabánya, Újváros, Piac tér
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є
848 837 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Ménfőcsanak, 59nm, 79900000 Ft
Győr, Ménfőcsanak, Ménfőcsanak
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 490 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є81 490 000 Ft
1 354 237 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 008 Є
958 621 Ft/m2