Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 38342
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 86nm, 69900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
812 791 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca, 49nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
875 510 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 137000000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 137 000 000 Ft
Kalkulált ár: 379 501 Є
1 201 754 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 129750000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 359 418 Є
1 138 158 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 83nm, 89900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 083 133 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 50nm, 45900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є47 900 000 Ft
918 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 58nm, 74990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 729 Є
1 292 931 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 43nm, 63990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 177 258 Є
1 488 140 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Dunaújváros, Technikum városrész, Bocskai István utca, 108nm, 59900000 Ft
Dunaújváros, Technikum városrész, Bocskai István utca
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
554 630 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 46nm, 58500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 271 739 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 65nm, 79900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 229 231 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Fő tér, 54nm, 43200000 Ft
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 119 668 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 53nm, 35800000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 169 Є
675 472 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 42nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
878 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tata, Nincs megadva, 62nm, 62900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 014 516 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tarján, Béke utca, 70nm, 49500000 Ft
Tarján, Béke utca
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 500 000 Ft
Korábbi ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є56 500 000 Ft
707 143 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Ipatelep, 106nm, 114990000 Ft
Mosonmagyaróvár, Ipatelep
Kínálati ár: 114 990 000 Ft
Kalkulált ár: 318 532 Є
1 084 811 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark, 60nm, 77000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 283 333 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 48nm, 63900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є66 000 000 Ft
1 331 250 Ft/m2