Eladó téglalakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 351
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 86nm, 69900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
812 791 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 50nm, 45900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є47 900 000 Ft
918 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 58nm, 74990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 729 Є
1 292 931 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 43nm, 63990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 177 258 Є
1 488 140 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Fő tér, 54nm, 43200000 Ft
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 119 668 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 53nm, 35800000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 169 Є
675 472 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 42nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
878 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 54nm, 33500000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 200 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є34 200 000 Ft
620 370 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca, 58nm, 38500000 Ft
Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 106 648 Є
663 793 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 41nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
851 220 Ft/m2
Eladó téglalakás, Almásfüzitő, Nagykolónia, Verő I. út
Almásfüzitő, Nagykolónia, Verő I. út
Kínálati ár: 33 700 000 Ft
Kalkulált ár: 93 352 Є
748 889 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 35nm, 41412000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 41 412 000 Ft
Kalkulált ár: 114 715 Є
1 183 200 Ft/m2
Oroszlányon, a Dózsa György utcában, 2.emeleti, 1 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є27 990 000 Ft
870 645 Ft/m2
Tatán, a Fácánoskert lakóparkban, új építésű társasházi lakások leköthetők
Tata, Fácánoskert lakópark
Kínálati ár: 213 850 000 Ft
Kalkulált ár: 592 382 Є
1 102 320 Ft/m2
Tatabányán, a Komáromi utcában egyedileg átalakított, felújított lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 42 990 000 Ft
Kalkulált ár: 119 086 Є
999 767 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tatán, a városközpontban, mégis csendes, nyugodt helyen, 161 m2-es lakás eladó
Tata
Kínálati ár: 219 900 000 Ft
Kalkulált ár: 609 141 Є
1 365 839 Ft/m2
Tatabányán, az Építők útján, egyedileg átalakított, teljeskörűen felújított, 2 szobás lakás garázzsal eladó
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 000 000 Ft
Korábbi ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є53 000 000 Ft
849 057 Ft/m2
Oroszlányon, 50 m2-es, 2 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 000 000 Ft
Korábbi ár: 27 850 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є27 850 000 Ft
520 000 Ft/m2
Komáromban, a Gyermekkert lakóparkban kialakításra kerülő társas házakban, 32-54 m2-es lakások leköthetők
Komárom
Kínálati ár: 24 570 000 Ft
Kalkulált ár: 68 061 Є
702 000 Ft/m2