Eladó téglalakások Tatabányán
Találati lista: 92
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca, 49nm, 34900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
712 245 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere, 94nm, 73000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
776 596 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca, 52nm, 51990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 017 Є
999 808 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 55nm, 40500000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 990 000 Ft
736 364 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 037 255 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, Építők útja, 53nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Kertváros, Építők útja
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Tatabányán, Óvárosban, a Szabó Ignác utcában, 1. emeleti, 37 m2-es, kilépős, bútorozott lakás eladó
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
878 378 Ft/m2
ELADÓ KÜLÖNLEGES LAKÁS TATABÁNYA KERTVÁROSBAN – ÖRÖK PANORÁMÁVAL!
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
698 000 Ft/m2
Cseri lakópark- 3 szobás, modern lakás nagy erkéllyel
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є110 000 000 Ft
1 356 164 Ft/m2
Eladó Lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
Zöldövezeti hangsúly „Otthon a természet ölelésében, a város szívéhez közel.”
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
735 849 Ft/m2
ELADÓ 2 SZOBÁS LAKÁS
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 413 Є35 000 000 Ft
589 286 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
828 049 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban, 43 nm-es, 2+1 szobás, amerikai konyhás, földszinti téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 124 626 Є
1 046 279 Ft/m2
MODERN ÉLETÉRZÉS TATABÁNYA SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
1 051 351 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tatabányán, a Köztársaság úton, 2 szobás, beépített erkélyes, lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
872 549 Ft/m2
Azonnal költözhető, földszinti téglalakás Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
813 725 Ft/m2
Tatabánya Réti útján eladó egy kiváló állapotú, 3. emeleti, 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás.
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
787 037 Ft/m2
Tatabányán, Molnár János utcában, teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó!
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 48 990 000 Ft
Kalkulált ár: 135 706 Є
999 796 Ft/m2