Eladó téglalakás Tatabánya
Találati lista: 131
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Azonnal költözhető, 3 szobás lakás eladó Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 990 000 Ft
723 214 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 86nm, 69900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
812 791 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 50nm, 45900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є47 900 000 Ft
918 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Fő tér, 54nm, 43200000 Ft
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 119 668 Є
800 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 53nm, 35800000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 169 Є
675 472 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 35000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
700 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 31000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 85 873 Є
553 571 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 75nm, 85900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
1 145 333 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 35990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 695 Є
692 115 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 43nm, 32700000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 700 000 Ft
Kalkulált ár: 90 582 Є
760 465 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 40900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
973 810 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 43500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є
836 538 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 39900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
782 353 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
854 762 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 52900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
944 643 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 37900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
676 786 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 57nm, 39000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
684 211 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 54nm, 40990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 990 000 Ft
Kalkulált ár: 113 546 Є
759 074 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 38nm, 31900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
839 474 Ft/m2