Eladó téglalakások Tatabányán
Találati lista: 131
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca, 49nm, 34900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
712 245 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere, 94nm, 73000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
776 596 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca, 52nm, 51990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 017 Є
999 808 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 55nm, 40500000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 990 000 Ft
736 364 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, 1. emeleti, 1,5 szobás lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 465 Є
860 233 Ft/m2
Tatabányán, Dózsakertben, a Vadász úton, 2 szobás, erkélyes lakás eladó
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 263 Є
690 909 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 118nm, 115000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
974 576 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 47nm, 37500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
797 872 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 72nm, 52500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є
729 167 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 100nm, 65900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
659 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 68nm, 54500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 150 970 Є
801 471 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 64nm, 46990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є
734 219 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 58nm, 54900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
946 552 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 51500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 51 500 000 Ft
Kalkulált ár: 142 659 Є
990 385 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 32000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
640 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 44nm, 33900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
770 455 Ft/m2