Eladó téglalakás Tatabánya
Találati lista: 131
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca, 49nm, 34900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
712 245 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere, 94nm, 73000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
776 596 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Piac tér, 43nm, 36500000 Ft
Tatabánya, Újváros, Piac tér
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є
848 837 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Huba vezér utca, 77nm, 72000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Huba vezér utca
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
935 065 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 43nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 500 000 Ft
858 140 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 50nm, 32500000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є33 500 000 Ft
650 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér, 55nm, 41000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Zöldövezeti hangsúly „Otthon a természet ölelésében, a város szívéhez közel.”
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
735 849 Ft/m2
ELADÓ 2 SZOBÁS LAKÁS
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 413 Є35 000 000 Ft
589 286 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
828 049 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban, 43 nm-es, 2+1 szobás, amerikai konyhás, földszinti téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 124 626 Є
1 046 279 Ft/m2
MODERN ÉLETÉRZÉS TATABÁNYA SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
1 051 351 Ft/m2
Tatabányán, a Köztársaság úton, 2 szobás, beépített erkélyes, lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
872 549 Ft/m2
Azonnal költözhető, földszinti téglalakás Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
813 725 Ft/m2
Tatabánya Réti útján eladó egy kiváló állapotú, 3. emeleti, 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás.
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
787 037 Ft/m2
Tatabányán, Molnár János utcában, teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó!
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 48 990 000 Ft
Kalkulált ár: 135 706 Є
999 796 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó napfényes, erkélyes lakás Tatabánya szívében!
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 38 990 000 Ft
Kalkulált ár: 108 006 Є
906 744 Ft/m2
Tatabányán, Radnóti Mikós utcában, 3 szobás, saját tárolós téglalakás eladó
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 990 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є42 990 000 Ft
765 000 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, 55 nm-es, 2 szobás, nagy erkélyes, 4. emeleti lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 490 000 Ft
Korábbi ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 101 080 Є36 990 000 Ft
688 491 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban 1 szobás téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
999 667 Ft/m2