Eladó téglalakás Tatabánya
Találati lista: 131
Eladó felújított, azonnal költözhető lakás Tatabánya-Kertvárosban!
Tatabánya
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
690 769 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 43nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 500 000 Ft
858 140 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 50nm, 32500000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є33 500 000 Ft
650 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér, 55nm, 41000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Alakítsa saját igényei szerint – kiváló elhelyezkedés, remek lehetőség!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Teljes körűen felújított, berendezett lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
907 273 Ft/m2
Eladó otthon Tatabánya egyik legkeresettebb részén – Sárberki lakótelep!
Tatabánya
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
708 065 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 80nm, 69800000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 69 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 800 000 Ft
Korábbi ár: 74 600 000 Ft
Kalkulált ár: 193 352 Є74 600 000 Ft
872 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 884 Є
880 000 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 039 Є
858 491 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 500 000 Ft
Korábbi ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є42 500 000 Ft
882 979 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 600 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 101 385 Є37 900 000 Ft
762 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Bárdos lakópark
Tatabánya, Bárdos lakópark
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 189 751 Є
938 356 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Dózsakert
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є41 000 000 Ft
740 741 Ft/m2
Tágas, felújított zárószinti lakás eladó a Paletta lakóparkban – plusz 30 m² hőszigetelt tetőtérrel.
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
867 647 Ft/m2
Eladó Tatabánya kertvárosban 50 m²-es, 2 szobás, teljesen felújított, 4.emeleti ERKÉLYES lakás
Tatabánya
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 700 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є39 700 000 Ft
778 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
881 395 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Dózsakert, 59nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
794 915 Ft/m2
Eladó földszinti lakás Tatabánya szívében – csendes, kényelmes, azonnal költözhető!
Tatabánya
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 54nm, 61927000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 61 927 000 Ft
Kalkulált ár: 171 543 Є
1 146 796 Ft/m2