Eladó téglalakások Tatán
Találati lista: 14
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 58nm, 74990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 729 Є
1 292 931 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 43nm, 63990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 177 258 Є
1 488 140 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 57nm, 73990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 73 990 000 Ft
Kalkulált ár: 204 958 Є
1 298 070 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tata, Óváros, 89nm, 54900000 Ft
Tata, Óváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
616 854 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tata, Nincs megadva, 148nm, 159900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 442 936 Є
1 080 405 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, Nincs megadva, 64nm, 65000000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 015 625 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, Nincs megadva, Kereszthelyi utca, 61nm, 64900000 Ft
Tata, Nincs megadva, Kereszthelyi utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є66 900 000 Ft
1 063 934 Ft/m2
Tatán, a Fácánoskert lakóparkban, új építésű társasházi lakások leköthetők
Tata, Fácánoskert lakópark
Kínálati ár: 213 850 000 Ft
Kalkulált ár: 592 382 Є
1 102 320 Ft/m2
Tatán, a városközpontban, mégis csendes, nyugodt helyen, 161 m2-es lakás eladó
Tata
Kínálati ár: 219 900 000 Ft
Kalkulált ár: 609 141 Є
1 365 839 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є49 990 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 152 327 Є
964 737 Ft/m2
Eladó téglaépítésű, kertkapcsolatos 73nm-es lakás Tata központjában!
Tata
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
410 822 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 268 698 Є
915 094 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tata, Váralja utca 14
Tata, Váralja utca 14
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 412 742 Є
1 585 106 Ft/m2