Eladó téglalakások Tatán
Találati lista: 40
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 58nm, 74990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 729 Є
1 292 931 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 43nm, 63990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 177 258 Є
1 488 140 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 57nm, 73990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 73 990 000 Ft
Kalkulált ár: 204 958 Є
1 298 070 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tata, Óváros, 89nm, 54900000 Ft
Tata, Óváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
616 854 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tata, Nincs megadva, 148nm, 159900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 442 936 Є
1 080 405 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 90nm, 79900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
887 778 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 204nm, 159990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 159 990 000 Ft
Kalkulált ár: 443 186 Є
784 265 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 70nm, 73700000 Ft
Tata
Kínálati ár: 73 700 000 Ft
Kalkulált ár: 204 155 Є
1 052 857 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 106nm, 125000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 179 245 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 60nm, 40000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
666 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 64nm, 85990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 238 199 Є
1 343 594 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 69nm, 89990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
1 304 203 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 68nm, 87990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 243 740 Є
1 293 971 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 64nm, 85990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 238 199 Є
1 343 594 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 69nm, 89990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
1 304 203 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 68nm, 87990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 243 740 Є
1 293 971 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tata, 94nm, 75000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
797 872 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 50nm, 39500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 109 418 Є
790 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 49nm, 49900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
1 018 367 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 61nm, 64899000 Ft
Tata
Kínálati ár: 64 899 000 Ft
Kalkulált ár: 179 776 Є
1 063 918 Ft/m2