Eladó téglalakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 351
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca, 51nm, 34990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
686 078 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere, 94nm, 73000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
776 596 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 67nm, 69900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 86nm, 80900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 224 100 Є
940 698 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 27nm, 29900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
1 107 407 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 42nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
950 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 63nm, 82900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 315 873 Ft/m2
Tatabánya Réti útján eladó egy kiváló állapotú, 3. emeleti, 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás.
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
787 037 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 40nm, 29100000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 29 100 000 Ft
Kalkulált ár: 80 609 Є
727 500 Ft/m2
Tatabányán, Molnár János utcában, teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó!
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 48 990 000 Ft
Kalkulált ár: 135 706 Є
999 796 Ft/m2
Eladó napfényes, erkélyes lakás Tatabánya szívében!
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 38 990 000 Ft
Kalkulált ár: 108 006 Є
906 744 Ft/m2
Tatabányán, Radnóti Mikós utcában, 3 szobás, saját tárolós téglalakás eladó
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 990 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є42 990 000 Ft
765 000 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, 55 nm-es, 2 szobás, nagy erkélyes, 4. emeleti lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 490 000 Ft
Korábbi ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 101 080 Є36 990 000 Ft
688 491 Ft/m2
Lakások Komáromban – rugalmas kialakítás, modern műszaki alapok
Komárom
Kínálati ár: 64 686 500 Ft
Kalkulált ár: 179 187 Є
980 098 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban 1 szobás téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
999 667 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, Győri úton, 51 nm-es, 2+1 félszobás, felújított lakás kiadó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 499 Є
3 529 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
2025-ben átadott lakóparkban 38 nm-es, 1+1 szobás társasházi lakás eladó!
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 47 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 490 000 Ft
Korábbi ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 131 551 Є44 990 000 Ft
1 249 737 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 38 349 000 Ft
Kalkulált ár: 106 230 Є
1 127 912 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 63 869 500 Ft
Kalkulált ár: 176 924 Є
982 608 Ft/m2
NAGY ERKÉLYES, IGÉNYESEN FELÚJÍTOTT 66 nm LAKÁS!
Tatabánya
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
695 455 Ft/m2