Eladó téglalakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 351
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 55nm, 40500000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 990 000 Ft
736 364 Ft/m2
kiemelt
Azonnal költözhető, 3 szobás lakás eladó Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 990 000 Ft
723 214 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 50nm, 45900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є47 900 000 Ft
918 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 58nm, 74990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 729 Є
1 292 931 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 43nm, 63990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 177 258 Є
1 488 140 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Fő tér, 54nm, 43200000 Ft
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 119 668 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 53nm, 35800000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 169 Є
675 472 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 51nm, 45900000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
900 000 Ft/m2
Eladó 3 szobás földszinti lakás üzleti potenciállal Oroszlány szívében
Oroszlány
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 274 Є
689 189 Ft/m2
Oroszlányon 74 nm -es, bútorozott lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є59 990 000 Ft
790 541 Ft/m2
Almásfüzítőn eladó 2 szobás erkélyes lakás panorámával
Almásfüzitő, Verő Imre utca
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
553 704 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Nincs megadva, 55nm, 51400000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 51 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 400 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 142 382 Є52 900 000 Ft
934 545 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, Belváros, Bem József utca, 82nm, 97000000 Ft
Komárom, Belváros, Bem József utca
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 268 698 Є
1 182 927 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, Belváros, Térffy Gyula utca, 41nm, 35000000 Ft
Komárom, Belváros, Térffy Gyula utca
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
853 659 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Ács, Nincs megadva, 81nm, 35500000 Ft
Ács, Nincs megadva
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 338 Є
438 272 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Óváros, 29nm, 26900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
927 586 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tata, Nincs megadva, Kereszthelyi utca, 61nm, 64900000 Ft
Tata, Nincs megadva, Kereszthelyi utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є66 900 000 Ft
1 063 934 Ft/m2
Kiváló befektetés vagy első otthon Oroszlány szívében!
Oroszlány
Kínálati ár: 26 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 800 000 Ft
Korábbi ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 238 Є25 900 000 Ft
765 714 Ft/m2
Nem csak egy lakás – egy életérzés Tatabánya szívében!
Tatabánya
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
863 462 Ft/m2
Eladó lakás Tokodon!
Tokod
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
390 000 Ft/m2