Eladó téglalakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 351
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca, 52nm, 51990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 017 Є
999 808 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Komárom, Belváros, MÁV telep
Komárom, Belváros, MÁV telep
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
600 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 69nm, 65900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
955 072 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 59nm, 55900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
947 458 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 57nm, 58900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 158 Є
1 033 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 41nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
1 095 122 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 86nm, 69900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
812 791 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 71nm, 87505000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 87 505 000 Ft
Kalkulált ár: 242 396 Є
1 232 465 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, Nincs megadva, 64nm, 65000000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 015 625 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Óváros, 55nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
852 727 Ft/m2
LUXUS ÉRZÉS A VÁROS FELETT – 89 m²-ES ÁLOMOTTHON TATABÁNYA SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 000 000 Ft
Korábbi ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є72 000 000 Ft
820 225 Ft/m2
Lakások Komáromban – rugalmas kialakítás, modern műszaki alapok
Komárom
Kínálati ár: 50 194 000 Ft
Kalkulált ár: 139 042 Є
1 091 174 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 49 855 000 Ft
Kalkulált ár: 138 102 Є
1 060 745 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 48 978 000 Ft
Kalkulált ár: 135 673 Є
1 088 400 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 48 616 000 Ft
Kalkulált ár: 134 670 Є
1 080 356 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Praktikus elrendezés, kiváló elhelyezkedés – a te új lakásod Tatabányán vár
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 39 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 490 000 Ft
Korábbi ár: 38 490 000 Ft
Kalkulált ár: 109 391 Є38 490 000 Ft
731 296 Ft/m2
Eladó tégla lakás Tatabányán, a Komáromi úton!
Tatabánya
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 990 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 155 Є34 900 000 Ft
790 465 Ft/m2
Eladó erkélyes lakás Oroszlány kedvelt részén – alacsony fenntartási költséggel!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 750 000 Ft
Kalkulált ár: 96 260 Є
695 000 Ft/m2
Oroszlányon, a Rákóczi úton eladó egy 40 m²-es, 2. emeleti, 1 szobás, erkélyes lakás.