Eladó lakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 577
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca, 52nm, 36900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
709 615 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca, 51nm, 38400000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca
Kínálati ár: 38 400 000 Ft
Kalkulált ár: 106 371 Є
752 941 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, Építők útja, 53nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Kertváros, Építők útja
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Kertváros, 50nm, 39990000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
799 800 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca, 49nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є34 500 000 Ft
712 245 Ft/m2
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, 4 SZOBÁS, FÖLDSZINTI, KERTKAPCSOLATOS OTTHON
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 87 860 000 Ft
Kalkulált ár: 243 380 Є
1 084 691 Ft/m2
TÖKÉLETES ELSŐ LAKÁS VAGY BEFEKTETÉS!
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 43 920 000 Ft
Kalkulált ár: 121 662 Є
1 155 789 Ft/m2
Tatabányán, Óvárosban, a Szabó Ignác utcában, 1. emeleti, 37 m2-es, kilépős, bútorozott lakás eladó
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
878 378 Ft/m2
ELADÓ KÜLÖNLEGES LAKÁS TATABÁNYA KERTVÁROSBAN – ÖRÖK PANORÁMÁVAL!
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
698 000 Ft/m2
Eladó barátságos kertkapcsolatos társasházi lakás Komárom szívében!
Komárom
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є
550 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 35.900.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
732 653 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
997 143 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaalmás, Dunaalmás
Dunaalmás, Dunaalmás
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 63 435 Є
654 286 Ft/m2
Tatabánya Gál István lakótelepen igény szerint garázzsal eladó társasházi lakás!
Tatabánya, Gál lakótelep
Kínálati ár: 39 999 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 999 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 801 Є41 900 000 Ft
727 255 Ft/m2
Tatabánya kertvárosban eladó két szobás lakás!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є
723 214 Ft/m2
Új építésű 3. emeleti 3 szobás lakás Komárom központjában – Huszár utca
Komárom
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
950 794 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 55nm, 38900000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
707 273 Ft/m2
Komárom központjában eladó felujított 2 emeleti 55 nm erkélyes lakás !
Komárom, Temető utca
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 000 000 Ft/m2
PENTHOUSE ÉLETÉRZÉS KOMÁROMBAN
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 356 164 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 67nm, 64900000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
968 657 Ft/m2