Eladó lakások Oroszlányban
Találati lista: 162
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca, 51nm, 34990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
686 078 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 72nm, 67900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
943 056 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 43nm, 41500000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
965 116 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 67nm, 69900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 86nm, 80900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 224 100 Є
940 698 Ft/m2
Eladó erkélyes lakás Oroszlány kedvelt részén – alacsony fenntartási költséggel!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 750 000 Ft
Kalkulált ár: 96 260 Є
695 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca, 52nm, 36900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
709 615 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca, 51nm, 38400000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca
Kínálati ár: 38 400 000 Ft
Kalkulált ár: 106 371 Є
752 941 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca, 49nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є34 500 000 Ft
712 245 Ft/m2
Oroszlányon a Mátyás király úton eladó egy teljeskörűen felújított, 1. emeleti erkélyes lakás
Oroszlány
Kínálati ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 102 493 Є
698 113 Ft/m2
Eladó társasházi lakás Oroszlányon
Oroszlány, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
683 673 Ft/m2
Eladó társasházi lakás Oroszlányon
Oroszlány, Rákóczi utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
683 673 Ft/m2
Praktikus elrendezés, kedvező fenntartás, remek lokáció.
Oroszlány
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є
757 903 Ft/m2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Oroszlány közkedvelt részén – Haraszthegyi út
Oroszlány
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
762 745 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 50nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
658 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 40nm, 29100000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 29 100 000 Ft
Kalkulált ár: 80 609 Є
727 500 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Oroszlányon, a Rákóczi úton eladó egy 40 m²-es, 2. emeleti, 1 szobás, erkélyes lakás.
Oroszlány
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
722 500 Ft/m2
Oroszlányon eladó egy 53 nm-es földszinti két szoba + hallos lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 562 Є
528 302 Ft/m2
Eladó 3 szobás földszinti lakás üzleti potenciállal Oroszlány szívében
Oroszlány
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 274 Є
689 189 Ft/m2
Oroszlányon 74 nm -es, bútorozott lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є59 990 000 Ft
790 541 Ft/m2