Eladó lakás Oroszlány
Találati lista: 172
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Táncsics Mihály út, 53nm, 31900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Táncsics Mihály út
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
601 887 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 53nm, 33990000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 155 Є
641 321 Ft/m2
kiemelt
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 49nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
671 429 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 64nm, 31900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
498 438 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 62nm, 33500000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є34 000 000 Ft
540 323 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 57nm, 24900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 900 000 Ft
Korábbi ár: 26 600 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є26 600 000 Ft
436 842 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 27nm, 27200000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 27 200 000 Ft
Kalkulált ár: 75 346 Є
1 007 407 Ft/m2
Minőség, ami hosszú távra szól.
Oroszlány
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Eladó téglalakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 407 Є
414 063 Ft/m2
Oroszlány központi részén, eladó 1. emeleti 1 szobás öszkomfortos lakás.
Oroszlány
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
700 000 Ft/m2
Oroszlányon 53 nm-es lakás
Oroszlány
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 33 990 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є33 990 000 Ft
620 755 Ft/m2
"Elegancia és kényelem egy helyen - Élvezze az új otthon élményét a Levendula Rezidenciában!"
Oroszlány
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 056 522 Ft/m2
Oroszlány
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
1 107 407 Ft/m2
Oroszlány
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
950 000 Ft/m2
Oroszlány
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 224 100 Є
940 698 Ft/m2
Csodálatos új építésű társasházak eladók Oroszlányban
Oroszlány
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
1 095 122 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó különleges földszinti, szinteltolásos lakás Oroszlány szívében!
Oroszlány
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
558 333 Ft/m2
Oroszlány Rákóczi Ferenc úton eladó 4. emeleti nagy erkélyes lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 29 999 999 Ft
Kalkulált ár: 83 102 Є
750 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 27nm, 27800000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 008 Є
1 029 630 Ft/m2
Eladó tágas, 3 szobás, azonnal költözhető lakás Oroszlány kedvelt részén, a Tóparton!
Oroszlány
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
546 774 Ft/m2