Eladó lakások Oroszlányban
Találati lista: 172
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca, 51nm, 34990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
686 078 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 72nm, 67900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
943 056 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 43nm, 41500000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
965 116 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 67nm, 69900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 86nm, 80900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 224 100 Є
940 698 Ft/m2
Eladó erkélyes lakás Oroszlány kedvelt részén – alacsony fenntartási költséggel!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 750 000 Ft
Kalkulált ár: 96 260 Є
695 000 Ft/m2
Eladó Oroszlányon egy jó állapotú, 2 szoba + hallos lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 169 Є
675 472 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 34400000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 34 400 000 Ft
Kalkulált ár: 95 291 Є
625 455 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 52nm, 33000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 413 Є
634 615 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 36nm, 27490000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 27 490 000 Ft
Kalkulált ár: 76 150 Є
763 611 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 40nm, 35000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
875 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 64nm, 26500000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 407 Є
414 063 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 45nm, 44500000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
988 889 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 39400000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 39 400 000 Ft
Kalkulált ár: 109 141 Є
716 364 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 36nm, 27000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 74 792 Є
750 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 37900000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
689 091 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca, 52nm, 36900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
709 615 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca, 51nm, 38400000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca
Kínálati ár: 38 400 000 Ft
Kalkulált ár: 106 371 Є
752 941 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca, 49nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є34 500 000 Ft
712 245 Ft/m2
Oroszlányon a Mátyás király úton eladó egy teljeskörűen felújított, 1. emeleti erkélyes lakás
Oroszlány
Kínálati ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 102 493 Є
698 113 Ft/m2