Eladó lakás Oroszlány
Találati lista: 172
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Táncsics Mihály út, 53nm, 31900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Táncsics Mihály út
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
601 887 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 53nm, 33990000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 155 Є
641 321 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 32500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
650 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
898 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 38nm, 31500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 258 Є
828 947 Ft/m2
Eladó 53 m²-es, 2 szobás, 4. emeleti lakás nagy erkéllyel Oroszlányban!
Oroszlány
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 990 000 Ft
Korábbi ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 155 Є32 500 000 Ft
641 321 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca, 50nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
798 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 36nm, 25900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
719 444 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 43nm, 29800000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 29 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 800 000 Ft
Korábbi ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 82 548 Є31 000 000 Ft
693 023 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Bánki Donát utca, 63nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Bánki Donát utca
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
522 222 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Tópart utca, 46nm, 49700000 Ft
Oroszlány, Újváros, Tópart utca
Kínálati ár: 49 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 700 000 Ft
Korábbi ár: 50 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 673 Є50 500 000 Ft
1 080 435 Ft/m2
Eladó Oroszlányon egy 51 m²-es, két szobás-erkélyes 2. emeleti lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
707 273 Ft/m2
Oroszlány Dózsa Gy. út felújított lakás KIZÁRÓLAG nálunk!
Oroszlány
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є39 500 000 Ft
778 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 54nm, 39990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
740 556 Ft/m2
Eladó panellakás, Oroszlány, Oroszlány
Oroszlány, Oroszlány
Kínálati ár: 32 700 000 Ft
Kalkulált ár: 90 582 Є
616 981 Ft/m2
Eladó téglalakás, Oroszlány, Oroszlány
Oroszlány, Oroszlány
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 000 000 Ft
Korábbi ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є26 000 000 Ft
471 698 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Erkélyes, első emeleti felújított lakás Oroszlányon eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є37 000 000 Ft
730 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
660 294 Ft/m2
Eladó 3 szobás, örökpanorámás panellakás Oroszlányban!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
562 903 Ft/m2
Eladó téglalakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
660 294 Ft/m2