Eladó lakás Oroszlány
Találati lista: 172
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 72nm, 67900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
943 056 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 43nm, 41500000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
965 116 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 67nm, 69900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 86nm, 80900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 224 100 Є
940 698 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 27nm, 29900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
1 107 407 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 42nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
950 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 63nm, 82900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 315 873 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 69nm, 65900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
955 072 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 59nm, 55900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
947 458 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 57nm, 58900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 158 Є
1 033 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 41nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
1 095 122 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 41nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
851 220 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 53nm, 35990000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 695 Є
679 057 Ft/m2
Nagy lakás a városközpontban eladó!
Oroszlány
Kínálati ár: 38 400 000 Ft
Kalkulált ár: 106 371 Є
609 524 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 54nm, 33500000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 200 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є34 200 000 Ft
620 370 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca, 58nm, 38500000 Ft
Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 106 648 Є
663 793 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 990 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 695 Є37 000 000 Ft
679 057 Ft/m2
Oroszlányon, a Dózsa György utcában, 2.emeleti, 1 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є27 990 000 Ft
870 645 Ft/m2
Oroszlányon, 50 m2-es, 2 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 000 000 Ft
Korábbi ár: 27 850 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є27 850 000 Ft
520 000 Ft/m2
Eladó 4. emeleti világos 49nm-es 2 szobás lakás franciaerkéllyel !
Oroszlány
Kínálati ár: 28 990 000 Ft
Kalkulált ár: 80 305 Є
591 633 Ft/m2