Eladó lakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 577
Eladó Tatabánya Ifjumunkás úton egy 53 nm egyedileg átalakított lakás.
Tatabánya
Kínálati ár: 44 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 490 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 123 241 Є46 490 000 Ft
839 434 Ft/m2
2025-ben átadott lakóparkban 38 nm-es, 1+1 szobás társasházi lakás eladó!
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 47 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 490 000 Ft
Korábbi ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 131 551 Є44 990 000 Ft
1 249 737 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, Győri úton, 51 nm-es, 2+1 félszobás, felújított lakás kiadó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 499 Є
3 529 Ft/m2
Lakások Komáromban – rugalmas kialakítás, modern műszaki alapok
Komárom
Kínálati ár: 38 349 000 Ft
Kalkulált ár: 106 230 Є
1 127 912 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 63 869 500 Ft
Kalkulált ár: 176 924 Є
982 608 Ft/m2
NAGY ERKÉLYES, IGÉNYESEN FELÚJÍTOTT 66 nm LAKÁS!
Tatabánya
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
695 455 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 41900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
855 102 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep, 53nm, 42900000 Ft
Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
809 434 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 71nm, 87505000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 87 505 000 Ft
Kalkulált ár: 242 396 Є
1 232 465 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, Nincs megadva, 64nm, 65000000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 015 625 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Óváros, 55nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
852 727 Ft/m2
LUXUS ÉRZÉS A VÁROS FELETT – 89 m²-ES ÁLOMOTTHON TATABÁNYA SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 000 000 Ft
Korábbi ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є72 000 000 Ft
820 225 Ft/m2
Praktikus elrendezés, kiváló elhelyezkedés – a te új lakásod Tatabányán vár
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 39 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 490 000 Ft
Korábbi ár: 38 490 000 Ft
Kalkulált ár: 109 391 Є38 490 000 Ft
731 296 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 50 194 000 Ft
Kalkulált ár: 139 042 Є
1 091 174 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 49 855 000 Ft
Kalkulált ár: 138 102 Є
1 060 745 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 48 978 000 Ft
Kalkulált ár: 135 673 Є
1 088 400 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Komárom
Kínálati ár: 48 616 000 Ft
Kalkulált ár: 134 670 Є
1 080 356 Ft/m2
Eladó tégla lakás Tatabányán, a Komáromi úton!
Tatabánya
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 990 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 155 Є34 900 000 Ft
790 465 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
Eladó panellakás, Dorog, Schmidt Sándor lakótelep
Dorog, Schmidt Sándor lakótelep
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 127 424 Є
851 852 Ft/m2