Eladó lakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 577
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 53nm, 35800000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 169 Є
675 472 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 42nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
878 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tata, Nincs megadva, 62nm, 62900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 014 516 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 54nm, 33500000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 200 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є34 200 000 Ft
620 370 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca, 58nm, 38500000 Ft
Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 106 648 Є
663 793 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, 62nm, 39900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
643 548 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 41nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
851 220 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 53nm, 35990000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 695 Є
679 057 Ft/m2
Eladó téglalakás, Almásfüzitő, Nagykolónia, Verő I. út
Almásfüzitő, Nagykolónia, Verő I. út
Kínálati ár: 33 700 000 Ft
Kalkulált ár: 93 352 Є
748 889 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 35nm, 41412000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 41 412 000 Ft
Kalkulált ár: 114 715 Є
1 183 200 Ft/m2
Lehetőség Tatabánya szívében
Tatabánya
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
1 041 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 990 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 695 Є37 000 000 Ft
679 057 Ft/m2
Oroszlányon, a Dózsa György utcában, 2.emeleti, 1 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є27 990 000 Ft
870 645 Ft/m2
Tatabányán, a Komáromi utcában egyedileg átalakított, felújított lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 42 990 000 Ft
Kalkulált ár: 119 086 Є
999 767 Ft/m2
Tatabányán, az Építők útján, egyedileg átalakított, teljeskörűen felújított, 2 szobás lakás garázzsal eladó
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 000 000 Ft
Korábbi ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є53 000 000 Ft
849 057 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Oroszlányon, 50 m2-es, 2 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 000 000 Ft
Korábbi ár: 27 850 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є27 850 000 Ft
520 000 Ft/m2
Tatán, a Kosztolányi Dezső utcában, 53 m2-es lakás eladó garázzsal!
Tata, Városközpont
Kínálati ár: 56 990 000 Ft
Kalkulált ár: 157 867 Є
1 075 283 Ft/m2
Komáromban, a Gyermekkert lakóparkban kialakításra kerülő társas házakban, 32-54 m2-es lakások leköthetők
Komárom
Kínálati ár: 24 570 000 Ft
Kalkulált ár: 68 061 Є
702 000 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 33 530 000 Ft
Kalkulált ár: 92 881 Є
698 542 Ft/m2