Eladó lakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 577
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 53nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є47 900 000 Ft
884 906 Ft/m2
Élhető alaprajz, időtálló megoldások.
Tatabánya
Kínálati ár: 80 550 000 Ft
Kalkulált ár: 223 130 Є
1 019 620 Ft/m2
Egy szinttel feljebb az otthonérzet.
Tatabánya
Kínálati ár: 72 350 000 Ft
Kalkulált ár: 200 416 Є
1 033 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 57nm, 24900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 900 000 Ft
Korábbi ár: 26 600 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є26 600 000 Ft
436 842 Ft/m2
Komárom Szőnyben eladó felujított ház
Komárom, Szőny, Mártírok útja
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є41 500 000 Ft
916 327 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 27nm, 27200000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 27 200 000 Ft
Kalkulált ár: 75 346 Є
1 007 407 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 55nm, 41200000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 41 200 000 Ft
Kalkulált ár: 114 127 Є
749 091 Ft/m2
Praktikus Világos Földszinti Lakás!
Úny
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 000 000 Ft
Korábbi ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 114 Є46 000 000 Ft
781 818 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 43nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 500 000 Ft
858 140 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Aranyhegy, 95nm, 62900000 Ft
Esztergom, Aranyhegy
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 900 000 Ft
Korábbi ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є65 000 000 Ft
662 105 Ft/m2
Földszinti többfunkciós lakás
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
935 938 Ft/m2
Minőség, ami hosszú távra szól.
Oroszlány
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Dózsakerti, első emeleti erkélyes lakás!
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
834 545 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 50nm, 32500000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є33 500 000 Ft
650 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér, 55nm, 41000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Alakítsa saját igényei szerint – kiváló elhelyezkedés, remek lehetőség!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Teljes körűen felújított, berendezett lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
907 273 Ft/m2
Eladó otthon Tatabánya egyik legkeresettebb részén – Sárberki lakótelep!
Tatabánya
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
708 065 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
753 061 Ft/m2
Kiváló alap, szabad kialakítás.
Tatabánya
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 723 Є
734 694 Ft/m2