Eladó lakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 577
Erkélyes, első emeleti felújított lakás Oroszlányon eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є37 000 000 Ft
730 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
660 294 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 48 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 200 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 518 Є42 000 000 Ft
860 714 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Komárom
Komárom
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
878 788 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Huba vezér utca, 77nm, 72000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Huba vezér utca
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
935 065 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є49 990 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є52 500 000 Ft
823 810 Ft/m2
Eladó 3 szobás, örökpanorámás panellakás Oroszlányban!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
562 903 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 64nm, 43500000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 500 000 Ft
Korábbi ár: 46 400 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є46 400 000 Ft
679 688 Ft/m2
Panorámás, nyugodt otthon a Gerecsére néző kilátással
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
811 628 Ft/m2
Eladó 27 m²-es, frissen felújított garzon Komárom központjában!
Komárom
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 30 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є30 990 000 Ft
1 110 741 Ft/m2
Eladó téglalakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
660 294 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 152 327 Є
964 737 Ft/m2
Felújított 2 szobás, erkélyes lakás Tatabányán eladó!
Tatabánya
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є37 900 000 Ft
715 686 Ft/m2
Eladó felújított, azonnal költözhető lakás Tatabánya-Kertvárosban!
Tatabánya
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
690 769 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Minőségi felújítás, letisztult design, központi elhelyezkedés – egy otthon, ami minden igényt kipipál !
Tatabánya
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є47 900 000 Ft
884 906 Ft/m2
Eladó panellakás, Komárom, Belváros, városközpont
Komárom, Belváros, városközpont
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є
955 735 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Táncsics Mihály út, 53nm, 31900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Táncsics Mihály út
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
601 887 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 62nm, 33500000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є34 000 000 Ft
540 323 Ft/m2