Eladó lakások Tatabányán
Találati lista: 164
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 36nm, 28900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
802 778 Ft/m2
kiemelt
Kiváló lehetőség Tatabányán! Újváros egyik legjobb részén!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
802 778 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca, 49nm, 34900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
712 245 Ft/m2
kiemelt
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 008 Є
958 621 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere, 94nm, 73000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
776 596 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 037 255 Ft/m2
Tatabányán, a Gál István lakótelepen eladó egy 55 m²-es, erkélyes, 1+2 fél szobás panel lakás.
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
634 545 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, Építők útja, 53nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Kertváros, Építők útja
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Kertváros, 50nm, 39990000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
799 800 Ft/m2
Tatabányán, Óvárosban, a Szabó Ignác utcában, 1. emeleti, 37 m2-es, kilépős, bútorozott lakás eladó
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
878 378 Ft/m2
ELADÓ KÜLÖNLEGES LAKÁS TATABÁNYA KERTVÁROSBAN – ÖRÖK PANORÁMÁVAL!
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
698 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
997 143 Ft/m2
Tatabánya kertvárosban eladó két szobás lakás!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є
723 214 Ft/m2
Tatabánya Gál István lakótelepen igény szerint garázzsal eladó társasházi lakás!
Tatabánya, Gál lakótelep
Kínálati ár: 39 999 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 999 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 801 Є41 900 000 Ft
727 255 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 55nm, 38900000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
707 273 Ft/m2
Cseri lakópark- 3 szobás, modern lakás nagy erkéllyel
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є110 000 000 Ft
1 356 164 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
„Otthon, amihez már csak Te hiányzol!”
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
714 107 Ft/m2
Felújítandó lakás Tatabánya közkedvelt részén – kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek!
Tatabánya
Kínálati ár: 29 200 000 Ft
Kalkulált ár: 80 886 Є
811 111 Ft/m2
Eladó Lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
Zöldövezeti hangsúly „Otthon a természet ölelésében, a város szívéhez közel.”
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
735 849 Ft/m2