Eladó lakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 577
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Oroszlány közkedvelt részén – Haraszthegyi út
Oroszlány
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
762 745 Ft/m2
Azonnal költözhető, földszinti téglalakás Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
813 725 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 008 Є
958 621 Ft/m2
Kényelmes családi fészek új tulajdonosát várja!
Almásfüzitő
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є
541 304 Ft/m2
Eladó téglalakás, Almásfüzitő, Almásfüzitő
Almásfüzitő, Almásfüzitő
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 49 861 Є
720 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 50nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
658 000 Ft/m2
Tatabánya Réti útján eladó egy kiváló állapotú, 3. emeleti, 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás.
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
787 037 Ft/m2
Befektetők és családok figyelem! Kivételes lehetőség Dózsakert szívében!
Tatabánya, Dózsakert, Fő tér
Kínálati ár: 45 999 999 Ft
Kalkulált ár: 127 424 Є
938 775 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca, 51nm, 34990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
686 078 Ft/m2
Rezsibiztos ingatlan Komárom szívében
Komárom, Mártírok útja
Kínálati ár: 45 999 000 Ft
Kalkulált ár: 127 421 Є
867 906 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere, 94nm, 73000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
776 596 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 40nm, 29100000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 29 100 000 Ft
Kalkulált ár: 80 609 Є
727 500 Ft/m2
Tatabányán, Molnár János utcában, teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó!
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 48 990 000 Ft
Kalkulált ár: 135 706 Є
999 796 Ft/m2
Eladó napfényes, erkélyes lakás Tatabánya szívében!
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 38 990 000 Ft
Kalkulált ár: 108 006 Є
906 744 Ft/m2
Tatabánya egyik legkedveltebb részén, a Sárberki lakótelepen ELADÓ egy azonnal szerethető lakás!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
855 102 Ft/m2
Tatabányán, Radnóti Mikós utcában, 3 szobás, saját tárolós téglalakás eladó
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 990 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є42 990 000 Ft
765 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tatabányán, Újvárosban, 55 nm-es, 2 szobás, nagy erkélyes, 4. emeleti lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 490 000 Ft
Korábbi ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 101 080 Є36 990 000 Ft
688 491 Ft/m2
Dózsakertben 55 nm, közepes állapotú ingatlan – ideális választás befektetésnek vagy otthonnak.”
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
772 727 Ft/m2
Lakások Komáromban – rugalmas kialakítás, modern műszaki alapok
Komárom
Kínálati ár: 64 686 500 Ft
Kalkulált ár: 179 187 Є
980 098 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban 1 szobás téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
999 667 Ft/m2