Eladó lakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 465
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 41900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
855 102 Ft/m2
kiemelt
Eladó Panellakás, Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep, 53nm, 42900000 Ft
Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
809 434 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 42nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
950 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 63nm, 82900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 315 873 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 69nm, 65900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
955 072 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 59nm, 55900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
947 458 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 57nm, 58900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 158 Є
1 033 333 Ft/m2
Dózsakertben 55 nm, közepes állapotú ingatlan – ideális választás befektetésnek vagy otthonnak.”
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
772 727 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, 55 nm-es, 2 szobás, nagy erkélyes, 4. emeleti lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 490 000 Ft
Korábbi ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 101 080 Є36 990 000 Ft
688 491 Ft/m2
Tatabányán, Radnóti Mikós utcában, 3 szobás, saját tárolós téglalakás eladó
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 990 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є42 990 000 Ft
765 000 Ft/m2
Eladó Tatabánya Ifjumunkás úton egy 53 nm egyedileg átalakított lakás.
Tatabánya
Kínálati ár: 44 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 490 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 123 241 Є46 490 000 Ft
839 434 Ft/m2
Lakások Komáromban – rugalmas kialakítás, modern műszaki alapok
Komárom
Kínálati ár: 38 349 000 Ft
Kalkulált ár: 106 230 Є
1 127 912 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 63 869 500 Ft
Kalkulált ár: 176 924 Є
982 608 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, Győri úton, 51 nm-es, 2+1 félszobás, felújított lakás kiadó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 499 Є
3 529 Ft/m2
2025-ben átadott lakóparkban 38 nm-es, 1+1 szobás társasházi lakás eladó!
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 47 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 490 000 Ft
Korábbi ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 131 551 Є44 990 000 Ft
1 249 737 Ft/m2
NAGY ERKÉLYES, IGÉNYESEN FELÚJÍTOTT 66 nm LAKÁS!
Tatabánya
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
695 455 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 71nm, 87505000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 87 505 000 Ft
Kalkulált ár: 242 396 Є
1 232 465 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, Nincs megadva, 64nm, 65000000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 015 625 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Óváros, 55nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
852 727 Ft/m2
LUXUS ÉRZÉS A VÁROS FELETT – 89 m²-ES ÁLOMOTTHON TATABÁNYA SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 000 000 Ft
Korábbi ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є72 000 000 Ft
820 225 Ft/m2