Eladó lakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 465
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 36nm, 28900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
802 778 Ft/m2
kiemelt
Kiváló lehetőség Tatabányán! Újváros egyik legjobb részén!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
802 778 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca, 49nm, 34900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
712 245 Ft/m2
kiemelt
Ébredjen minden nap az Öreg-tó és a tatai vár lenyűgöző panorámájára!
Tata, Városközpont
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 154 688 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca, 52nm, 51990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 017 Є
999 808 Ft/m2
Eladó téglalakás, Komárom, Belváros, MÁV telep
Komárom, Belváros, MÁV telep
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
600 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 55nm, 40500000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 990 000 Ft
736 364 Ft/m2
Azonnal költözhető, 3 szobás lakás eladó Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 990 000 Ft
723 214 Ft/m2
Eladó panellakás, Komárom, Belváros, Madách Imre utca
Komárom, Belváros, Madách Imre utca
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
884 906 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
828 049 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban, 43 nm-es, 2+1 szobás, amerikai konyhás, földszinti téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 124 626 Є
1 046 279 Ft/m2
Eladó társasházi lakás Oroszlányon
Oroszlány, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
683 673 Ft/m2
Eladó társasházi lakás Oroszlányon
Oroszlány, Rákóczi utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
683 673 Ft/m2
Praktikus elrendezés, kedvező fenntartás, remek lokáció.
Oroszlány
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є
757 903 Ft/m2
MODERN ÉLETÉRZÉS TATABÁNYA SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
1 051 351 Ft/m2
Tatabányán, a Köztársaság úton, 2 szobás, beépített erkélyes, lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
872 549 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Tatabánya, Gál István ltp.
Tatabánya, Gál István ltp.
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є
691 029 Ft/m2
Eladó 53 nm-es 2 szoba hallos lakás rendezett társasházban Bánhidán!
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
801 887 Ft/m2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Oroszlány közkedvelt részén – Haraszthegyi út
Oroszlány
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
762 745 Ft/m2
Azonnal költözhető, földszinti téglalakás Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
813 725 Ft/m2