Ingatlanok Hajdú-Bihar megye
Találati lista: 4976
Csücsök eladó Debrecen-Bánk felé eső részen
Debrecen, Biczó István-kert, Biczó István-kert
Kínálati ár: 2 500 000 Ft
Kalkulált ár: 6 944 Є
737 Ft/m2
Eladó Lakás, Debrecenben!
Debrecen
Kínálati ár: 66 605 750 Ft
Kalkulált ár: 185 016 Є
1 624 530 Ft/m2
Eladó Lakás, Téglás belvárosában
Téglás
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 127 778 Є
920 000 Ft/m2
István úton 46 nm-es felújított lakás
Debrecen, Tócóskert, István út, Tócóskert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
1 302 174 Ft/m2
Debrecen nyugati szélén 79 nm-es családi ház
Debrecen, Nagysándor-telep, Torockó utca, Nagysándor-telep
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 000 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 444 Є47 000 000 Ft
544 304 Ft/m2
Belváros közeli csendes utcában 38 nm-es stúdiólakás
Debrecen, Kandia, Baross utca, Kandia
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 147 222 Є
1 394 737 Ft/m2
Füredi úton alapállapotú 62 nm-es lakás
Debrecen, Vénkert, Füredi út, Vénkert
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 556 Є
903 226 Ft/m2
Piac utcán önálló 15 nm-es garázs
Debrecen, Belváros, Piac utca, Belváros
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 333 Є
800 000 Ft/m2
Kivételes igényességgel felújított lakás a Tócóvölgyben!
Debrecen, Tócóvölgy, Tócóvölgy
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 722 Є74 900 000 Ft
1 239 655 Ft/m2
2003-as építésű lakás a Halközben!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 244 167 Є
1 220 833 Ft/m2
Otthonosan felújított lakás a Belvárostól sétatávolságra!
Debrecen, Wesselényi lakótelep, Wesselényi lakótelep
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
1 288 710 Ft/m2
Felújított lakás az Újkertben!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 184 722 Є
950 000 Ft/m2
Prémium felszereltségű otthon, amit könnyű megszeretni!
Hajdúsámson
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 327 778 Є
929 134 Ft/m2
Eladó családi ház, Berettyóújfalu
Berettyóújfalu
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 278 Є
691 667 Ft/m2
Hajdúszováton felújított családi ház eladó!
Hajdúszovát
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 500 000 Ft
Korábbi ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 123 611 Є48 900 000 Ft
517 442 Ft/m2
Tetétlenen felújított családi ház eladó!
Tetétlen
Kínálati ár: 24 000 000 Ft
Kalkulált ár: 66 667 Є
328 767 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Debrecen Piac utcán felújított lakás eladó!
Debrecen
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 277 500 Є
1 350 000 Ft/m2
Debrecen Lugossy utcán újépítésű penthouse eladó!
Debrecen
Kínálati ár: 249 900 000 Ft
Kalkulált ár: 694 167 Є
2 211 504 Ft/m2
Debrecen Nyulason gyönyörű lakás kiadó!
Debrecen
Kínálati ár: 650 000 Ft
Kalkulált ár: 1 806 Є
7 222 Ft/m2
Hajdúszoboszlón felújítandó családi ház eladó!
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 778 Є
611 111 Ft/m2