Ingatlanok Hajdú-Bihar megye
Találati lista: 4973
Eladó egyéb mezőgazdasági ingatlan, Nyíradony
Nyíradony
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 333 Є
6 768 Ft/m2
Eladó családi ház, Hajdúszoboszló, Kertváros
Hajdúszoboszló, Kertváros
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 556 Є
703 704 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Belváros, Simonffy utca
Debrecen, Belváros, Simonffy utca, Belváros
Kínálati ár: 87 880 000 Ft
Kalkulált ár: 244 111 Є
1 292 353 Ft/m2
Eladó építési telek a Biharikertben
Debrecen, Biharikert, Biharikert
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 183 056 Є
nincs megadva
Eladó családi ház Felsőjózsa csendes, nyugodt részén
Debrecen, Józsa(Felső), Józsa(Felső)
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
788 421 Ft/m2
Eladó 133 m2 családi ház, Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
525 564 Ft/m2
Kiadó 113 m2 sorház, Debrecen
Debrecen, Liget II lakópark
Kínálati ár: 550 000 Ft
Kalkulált ár: 1 528 Є
4 867 Ft/m2
Kiadó 48 m2 új építésű tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Péterfia, Péterfia
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 778 Є
5 833 Ft/m2
Eladó családi ház, Püspökladány, Központ
Püspökladány, Központ
Kínálati ár: 17 700 000 Ft
Kalkulált ár: 49 167 Є
221 250 Ft/m2
Eladó téglalakás, Téglás, Központ
Téglás, Központ
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 944 Є
998 387 Ft/m2
Eladó Ház, Komádi
Komádi, Központ, Fő utca
Kínálati ár: 10 850 000 Ft
Kalkulált ár: 30 139 Є
96 875 Ft/m2
Eladó Ház, Derecske
Derecske
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 500 Є
610 000 Ft/m2
Egyetem közelében 57 nm-es lakás
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 278 Є
1 296 491 Ft/m2
Belváros közeli 3 hálós KIADÓ lakás
Debrecen, Homokkert, Híd utca, Homokkert
Kínálati ár: 450 000 Ft
Kalkulált ár: 1 250 Є
2 795 Ft/m2
Kiadó lakás, Debrecen
Debrecen, Híd utca
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 Є
4 211 Ft/m2
Belvárosi 56 nm-es KIADÓ lakás
Debrecen, Belváros, Antall József utca, Belváros
Kínálati ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 667 Є
4 286 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Híd Lakóparkban KIADÓ 2 szobás lakás
Debrecen, Homokkert, Híd utca, Homokkert
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 972 Є
4 545 Ft/m2
Eladó ház, Debrecen
Debrecen, Hatvan utcai kert, Hatvan utcai kert
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 333 056 Є
881 618 Ft/m2
KÖLTÖZHETŐ, 4 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS A BELVÁROS KÖZELÉBEN!
Debrecen, Homokkert, Leiningen utca, Homokkert
Kínálati ár: 94 033 500 Ft
Kalkulált ár: 261 204 Є
1 106 276 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Homokkert, Monostorpályi út, Homokkert
Kínálati ár: 82 662 000 Ft
Kalkulált ár: 229 617 Є
1 215 618 Ft/m2