Ingatlanok Hajdú-Bihar megye
Találati lista: 4976
Eladó 54 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Libakert, Libakert
Kínálati ár: 75 800 000 Ft
Kalkulált ár: 210 556 Є
1 403 704 Ft/m2
Kiadó 250 m2 családi ház, Debrecen
Debrecen, József Attila-telep, József Attila-telep
Kínálati ár: 1 525 000 Ft
Kalkulált ár: 4 236 Є
6 100 Ft/m2
Debrecen-Pércsikertben, a Vámospércsi úton, 119 m2-es, nappali+ 4 szobás családi ház kiadó!
Debrecen
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 972 Є
2 941 Ft/m2
Eladó családi ház, Létavértes, belterület
Létavértes, belterület
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 94 444 Є
485 714 Ft/m2
Eladó Családi ház, Püspökladány, Belváros, 80nm, 35500000 Ft
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 611 Є
443 750 Ft/m2
Eladó tégla ház, Hajdúböszörményben szőlőskertben!
Hajdúböszörmény, Nagy-Bocskai szőlő
Kínálati ár: 7 900 000 Ft
Kalkulált ár: 21 944 Є
175 556 Ft/m2
2006-ban épült társasházi lakás, Belvárosi csendes utcában!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 76 000 000 Ft
Korábbi ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 111 Є78 000 000 Ft
1 206 349 Ft/m2
2010-ben épült társasházi lakás a Fórum közelében!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 241 667 Є
1 129 870 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Füredi kapu
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 179 167 Є
1 697 368 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Csapó utca
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 241 667 Є
1 129 870 Ft/m2
Derék utcán egy 67 m²-es, erkélyes, 3 szobás panellakás
Debrecen, Tócóskert, Derék utca, Tócóskert
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 722 Є
938 806 Ft/m2
Fórum közelében 77 nm-es tágas nappali, 2 hálós lakás eladó
Debrecen, Belváros, Csapó utca, Belváros
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 241 667 Є
1 129 870 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen, Liget tér
Debrecen, Liget tér , Csapókert
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 269 444 Є
1 212 500 Ft/m2
Eladó családi ház, Nádudvar, Béke utca 30
Nádudvar, Béke utca 30
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 778 Є
237 500 Ft/m2
Kiadó családi ház, Debrecen, Lencztelep
Debrecen, Lencztelep, Lencztelep
Kínálati ár: 120 000 Ft
Kalkulált ár: 333 Є
2 400 Ft/m2
Kiadó iroda, irodaház, Debrecen, Újkert
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 130 000 Ft
Jelenlegi ár: 130 000 Ft
Korábbi ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 361 Є160 000 Ft
7 647 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Nagykereki, Nagykereki
Nagykereki, Nagykereki
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 167 Є
249 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Bocskaikert, Bocskaikert
Bocskaikert, Bocskaikert
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
889 041 Ft/m2
Eladó földszinti, kertkapcsolatos tégla lakás Debrecenben – Abigél utca
Debrecen, Péterfia, Péterfia
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 059 091 Ft/m2
Eladó 70 m2 családi ház, Debrecen
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyikert
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
1 141 429 Ft/m2