Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 413
Egy szinttel feljebb az otthonérzet.
Tatabánya
Kínálati ár: 72 350 000 Ft
Kalkulált ár: 200 972 Є
1 033 571 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Ady Endre utca, 156nm, 106900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Ady Endre utca
Kínálati ár: 106 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 106 900 000 Ft
Korábbi ár: 117 000 000 Ft
Kalkulált ár: 296 944 Є117 000 000 Ft
685 256 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 100nm, 65900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 900 000 Ft
Korábbi ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 183 056 Є67 900 000 Ft
659 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 32000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 889 Є
640 000 Ft/m2
Eladó hangulatos stég faházzal -Tatabánya Erőmű -tavon
Tatabánya
Kínálati ár: 9 600 000 Ft
Kalkulált ár: 26 667 Є
234 146 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 50nm, 37800000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 800 000 Ft
Kalkulált ár: 105 000 Є
756 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 44nm, 34900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 890 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є35 890 000 Ft
793 182 Ft/m2
Kiváló alap, szabad kialakítás.
Tatabánya
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 100 000 Є
734 694 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Kertváros, Petőfi Sándor utca, 156nm, 106900000 Ft
Tatabánya, Kertváros, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 106 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 106 900 000 Ft
Korábbi ár: 117 000 000 Ft
Kalkulált ár: 296 944 Є117 000 000 Ft
685 256 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 64nm, 46990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 528 Є
734 219 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 222 Є
880 000 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 389 Є
858 491 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 500 000 Ft
Korábbi ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 278 Є42 500 000 Ft
882 979 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 58nm, 54900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 500 Є
946 552 Ft/m2
Eladó Garázs, Tatabánya, 17nm, 7000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 7 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 7 000 000 Ft
Korábbi ár: 6 900 000 Ft
Kalkulált ár: 19 444 Є6 900 000 Ft
411 765 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 51500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 51 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 500 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 143 056 Є52 500 000 Ft
990 385 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Szerethető sárbereki lakás, saját történetekhez.
Tatabánya
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 944 Є
708 065 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 600 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 101 667 Є37 900 000 Ft
762 500 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tatabánya, 724nm, 430000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 430 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 194 444 Є
593 923 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 50nm, 19600000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 19 600 000 Ft
Kalkulált ár: 54 444 Є
392 000 Ft/m2