Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 413
Eladó panellakás, Tatabánya, Bánhidai ltp.
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 39 800 000 Ft
Kalkulált ár: 110 556 Є
812 245 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Óváros
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
812 791 Ft/m2
Tatabánya, Erőműi stég
Tatabánya
Kínálati ár: 12 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 12 490 000 Ft
Korábbi ár: 13 000 000 Ft
Kalkulált ár: 34 694 Є13 000 000 Ft
346 944 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, 100nm, 119000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 330 556 Є
1 190 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 43nm, 32700000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 700 000 Ft
Korábbi ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 90 833 Є33 900 000 Ft
760 465 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 49nm, 36900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є37 900 000 Ft
753 061 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 40900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 611 Є
973 810 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 44500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 500 000 Ft
Korábbi ár: 45 400 000 Ft
Kalkulált ár: 123 611 Є45 400 000 Ft
855 769 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є36 900 000 Ft
854 762 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 55nm, 8000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 8 000 000 Ft
Kalkulált ár: 22 222 Є
145 455 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 53nm, 31900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є
601 887 Ft/m2
Eladó Garázs, Tatabánya, 18nm, 9490000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 9 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 9 490 000 Ft
Korábbi ár: 9 990 000 Ft
Kalkulált ár: 26 361 Є9 990 000 Ft
527 222 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 39900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є42 900 000 Ft
782 353 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 62nm, 38900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 056 Є39 900 000 Ft
627 419 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 57nm, 39000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 333 Є
684 211 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Panellakás, Tatabánya, 49nm, 39800000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 800 000 Ft
Kalkulált ár: 110 556 Є
812 245 Ft/m2
Természetközeli otthon Síkvölgyön
Tatabánya
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є44 900 000 Ft
712 500 Ft/m2
Lehetőség Tatabánya szívében
Tatabánya
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 104 167 Є
1 041 667 Ft/m2
Tatabányán Bánhidán, felújított sorház eladó.
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 121 900 000 Ft
Kalkulált ár: 338 611 Є
1 015 833 Ft/m2