Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 413
Tatabányán, Felsőgallán, a Füzes utcában, felújítandó lakás kis kerttel eladó
Tatabánya, Felsőgalla
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 13 990 000 Ft
Korábbi ár: 15 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 861 Є15 990 000 Ft
222 063 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 500 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 95 833 Є35 900 000 Ft
932 432 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 49 300 000 Ft
Kalkulált ár: 136 944 Є
966 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
712 245 Ft/m2
Eladó egyedi garázs, Tatabánya, Napsugár utca 2
Tatabánya, Napsugár utca 2
Kínálati ár: 8 500 000 Ft
Kalkulált ár: 23 611 Є
386 364 Ft/m2
Eladó a+, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 42 384 000 Ft
Kalkulált ár: 117 733 Є
12 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 500 000 Ft
Korábbi ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 944 Є43 500 000 Ft
791 667 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 30 900 000 Ft
Kalkulált ár: 85 833 Є
858 333 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 33nm, 14000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 889 Є
424 242 Ft/m2
Eladó üzlethelyiség-Tatabánya Óváros
Tatabánya
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 900 000 Ft
Korábbi ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 46 944 Є17 900 000 Ft
318 868 Ft/m2
Új építésű, kulcsrakész családi ház Tatabányán
Tatabánya
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
1 083 133 Ft/m2
ELADÓ üzlethelyiség a KONZUM emeletén!
Tatabánya
Kínálati ár: 6 650 000 Ft
Kalkulált ár: 18 472 Є
350 000 Ft/m2
ELADÓ üzlethelyiség a KONZUM emeletén !
Tatabánya
Kínálati ár: 5 600 000 Ft
Kalkulált ár: 15 556 Є
350 000 Ft/m2
ELADÓ 43 nm-es üzlethelyiség a Konzum emeletén !
Tatabánya
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 333 Є
279 070 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 35990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 972 Є
692 115 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 43nm, 37000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 000 000 Ft
Korábbi ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 102 778 Є38 500 000 Ft
860 465 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Alsógalla-i csendes és tágas élettér összeköltözőknek, vagy szétköltözőknek!
Tatabánya
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 552 778 Є
728 938 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 37nm, 31700000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 700 000 Ft
Korábbi ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 88 056 Є32 500 000 Ft
856 757 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Kínálati ár: 32 990 000 Ft
Kalkulált ár: 91 639 Є
646 863 Ft/m2
Eladó hétvégi nyaraló Síkvölgypusztán – a természet ölelésében
Tatabánya
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 46 944 Є
1 300 000 Ft/m2