Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 413
Eladó Ikerház, Tatabánya, 114nm, 89999000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 89 999 000 Ft
Kalkulált ár: 249 997 Є
789 465 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 56nm, 34900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
623 214 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 65nm, 49990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 138 861 Є
769 077 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, 65nm, 49990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 138 861 Є
769 077 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tatabánya, 189nm, 35000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є
185 185 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, 72nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є
498 611 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 47nm, 37500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 104 167 Є
797 872 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 72nm, 52500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 500 000 Ft
Korábbi ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 833 Є55 500 000 Ft
729 167 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 97 194 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 056 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 68nm, 54500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 151 389 Є
801 471 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 056 Є
772 727 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Bárdos lakópark
Tatabánya, Bárdos lakópark
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 278 Є
938 356 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Mártírok 52
Tatabánya, Mártírok 52
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 333 Є
905 660 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 32 600 000 Ft
Kalkulált ár: 90 556 Є
931 429 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, 145nm, 63183000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 63 183 000 Ft
Kalkulált ár: 175 508 Є
435 745 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Tatabánya, 113nm, 49091000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 49 091 000 Ft
Kalkulált ár: 136 364 Є
434 434 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Dózsakert
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 111 Є41 000 000 Ft
740 741 Ft/m2
Tágas, bőven termő gyümölcsös Tatabányán eladó!
Tatabánya
Kínálati ár: 11 800 000 Ft
Kalkulált ár: 32 778 Є
3 286 Ft/m2
Eladó Garázs, Tatabánya, 18nm, 6900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 6 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 6 900 000 Ft
Korábbi ár: 7 000 000 Ft
Kalkulált ár: 19 167 Є7 000 000 Ft
383 333 Ft/m2