Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 413
Tatabányán 1+1 félszobás bútorozott lakás eladó
Tatabánya
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 104 167 Є
1 041 667 Ft/m2
Tatabánya Bánhidai lakótelep - 1+2 félszobás magasföldszinti lakás eladó
Tatabánya
Kínálati ár: 42 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 990 000 Ft
Korábbi ár: 43 990 000 Ft
Kalkulált ár: 119 417 Є43 990 000 Ft
877 347 Ft/m2
Tatabánya – Turul oldal, külterületi ingatlan 637 m²-es telken
Tatabánya
Kínálati ár: 17 500 000 Ft
Kalkulált ár: 48 611 Є
nincs megadva
ELADÓ – PANORÁMÁS, ERKÉLYES TÉGLALAKÁS TATABÁNYA ÚJVÁROSBAN!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 889 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Zártkerti ingatlan
Tatabánya
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 12 500 000 Ft
Korábbi ár: 13 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 722 Є13 500 000 Ft
15 337 Ft/m2
Ez nem ház-ez Életérzés, különlegesség.
Tatabánya
Kínálati ár: 20 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 20 500 000 Ft
Korábbi ár: 22 500 000 Ft
Kalkulált ár: 56 944 Є22 500 000 Ft
24 699 Ft/m2
Eladó működő panzió, teljes berendezéssel
Tatabánya
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 889 Є
316 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Tatabánya, Bánhida
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 64 950 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 950 000 Ft
Korábbi ár: 67 450 000 Ft
Kalkulált ár: 180 417 Є67 450 000 Ft
447 931 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 75nm, 85900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 238 611 Є
1 145 333 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 48 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 200 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 889 Є42 000 000 Ft
860 714 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 31000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 000 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 86 111 Є33 500 000 Ft
553 571 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, 130nm, 89990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 972 Є
692 231 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 144 167 Є52 500 000 Ft
823 810 Ft/m2
Eladó Sorház, Tatabánya, 170nm, 79000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 219 444 Є
464 706 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 35000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 000 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є37 000 000 Ft
700 000 Ft/m2
Zártkert Tatabányán
Tatabánya
Kínálati ár: 8 500 000 Ft
Kalkulált ár: 23 611 Є
11 838 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Felújított 2 szobás, erkélyes lakás Tatabányán eladó!
Tatabánya
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 101 389 Є37 900 000 Ft
715 686 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 97 194 Є
971 944 Ft/m2
Minőségi felújítás, letisztult design, központi elhelyezkedés – egy otthon, ami minden igényt kipipál !
Tatabánya
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 278 Є47 900 000 Ft
884 906 Ft/m2
Élhető alaprajz, időtálló megoldások.
Tatabánya
Kínálati ár: 80 550 000 Ft
Kalkulált ár: 223 750 Є
1 019 620 Ft/m2