Eladó ingatlanok Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 1671
Felújított állapotú, 2 szobás, erkélyes, azonnal költözhető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
868 519 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető 1+2 szobás, erkélyes, 62 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є52 400 000 Ft
804 839 Ft/m2
Nyíregyházán, Belváros Közelében, Azonnal Birtokba Vehető, Nappali+2 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
Bujtos övezetében Nappali + 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 029 851 Ft/m2
Nyíregyházán Szarvas Utcán, Nappali+4 Szobás Családi Ház Garázzsal Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
564 286 Ft/m2
Nyíregyházán, Sóstói Erdő Közelében, 1+2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2
Nyíregyházán, Örökösföldön, Azonnal Költözhető, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető, Magasföldszinti, 1 szobás + külön konyhás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
646 296 Ft/m2
Nyíregyháza Belváros közelében 39 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyháza szűk belvárosában, 77 nm-es, 2 szoba + nappalis, belső szintes, 2 erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
Nyíregyháza-Belváros, magasföldszinti, 39 m2-es lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyházán, Belváros Közelében, Nappali+2 Szobás, Erkélyes Lakás Garázzsal Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
822 059 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐLŐSBEN 3 SZOBA+NAPPALIS ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDIHÁZ, BÚTOROZVA, GÉPESÍTVE ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
969 388 Ft/m2
DAMJANICH LAKÓPARKBAN 1. EMELETI 67 NM-ES 3 SZOBA-NAPPALIS IRODA-LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
1 089 552 Ft/m2
LIFTES TÁRSASHÁZBAN 2 EMELETI 1 SZOBÁS NAPPALIS LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
961 818 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA KOSBOR UTCÁN 2.EMELETEN 2 SZOBÁS,ERKÉLYES LAKÁS LIFTES TÁRSASHÁZBAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
961 818 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, HÍMES VÁROSRÉSZBEN, 62 NM-ES 2 + 1 SZOBÁS, 1 EMELETI, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є54 900 000 Ft
837 097 Ft/m2
Eladó lakás Nyíregyháza – Hímes városrészben!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
912 069 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN KIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2