Eladó ingatlanok Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 1671
NAPKOR KÖZPONTJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Napkor
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є
625 000 Ft/m2
Eladó Ház, Baktalórántháza
Baktalórántháza
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 524 Є
129 224 Ft/m2
Eladó Ház, Tiszavasvári
Tiszavasvári
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
300 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 055 769 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є67 900 000 Ft
618 095 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 900 000 Ft
Korábbi ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є38 900 000 Ft
701 852 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nyíregyháza, Belváros, Moszkva utca, 170nm, 136500000 Ft
Nyíregyháza, Belváros, Moszkva utca
Kínálati ár: 136 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 136 500 000 Ft
Korábbi ár: 133 000 000 Ft
Kalkulált ár: 378 116 Є133 000 000 Ft
802 941 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Nyíregyháza, Belváros, Sólyom utca, 68nm, 53000000 Ft
Nyíregyháza, Belváros, Sólyom utca
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є
779 412 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 19 900 000 Ft
Korábbi ár: 21 800 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є21 800 000 Ft
343 103 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyírpazony
Nyírpazony
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 332 133 Є
1 248 958 Ft/m2
SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN 4 SZOBA NAPPALIS SORHÁZI INGATLAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 246 260 Є
648 905 Ft/m2
Eladó Ház, Nyírlugos
Nyírlugos
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 49 861 Є
187 500 Ft/m2
Már 2026 nyarán költözhet!
Nyíregyháza, Nyírszőlős
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 224 100 Є
869 892 Ft/m2
Ferenc körúton 2+1 szobás, erkélyes, 61 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
Ságvári kertvárosban 3 szobás, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
685 542 Ft/m2
Nyíregyházán, Földszinti, Azonnal Birtokba Vehető, 2+1 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyházán, Első Emeleti, Nappali+3 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є
741 237 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 178 670 Є
934 783 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA STADION KÖZELÉBEN TÁGAS 97 m2 3 SZOBA NAPPALIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є
741 237 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-BELVÁROS TÁGAS NAPPALI+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 178 670 Є
934 783 Ft/m2