Eladó ingatlanok Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 1671
Vasvári Pál utcában Nappali + 1 szobás, 57 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
875 439 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető 1+2 szobás, 53 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 128 809 Є
877 358 Ft/m2
Városi Uszoda közelében Nappali + 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 178 670 Є
934 783 Ft/m2
Nappali + 2 szobás, erkélyes, 72 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
819 444 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN BELVÁROS KÖZELI, 57 NM-ES VILÁGOS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
875 439 Ft/m2
GÁVAVENCSELLŐN FELÚJÍTOTT OTTHONOS KIS HÁZ KÖZPONTHOZ KÖZEL
Gávavencsellő
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 632 Є
316 667 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VASVÁRI PÁL UTCÁN 65 NM-ES FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
813 846 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS CONTINENTAL ARÉNA VONZÁSÁBAN 69 NM-ES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 178 670 Є
934 783 Ft/m2
Eladó ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Pántlika utca
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є81 900 000 Ft
570 714 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Rozsrétszőlő
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 271 468 Є
753 846 Ft/m2
Eladó Ház, Nyírtelek
Nyírtelek, Tokaji út
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
405 625 Ft/m2
Eladó Ház, Nyírtelek
Nyírtelek, Dózsa György utca
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є62 900 000 Ft
585 106 Ft/m2
Eladó Ház, Nyírtelek
Nyírtelek, Petőfi Sándor köz
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
550 000 Ft/m2
Eladó Ház, Nyírtelek
Nyírtelek, Dózsa szőlő
Kínálati ár: 27 700 000 Ft
Kalkulált ár: 76 731 Є
384 722 Ft/m2
Eladó családi ház, Biri
Biri
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 000 000 Ft
Korábbi ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 263 Є39 000 000 Ft
400 000 Ft/m2
Eladó ikerház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 139 000 000 Ft
Korábbi ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 385 042 Є155 000 000 Ft
500 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
867 105 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN IKERHÁZ ELADÓ-416 NM PARKOSÍTOTT UDVAR
Nyíregyháza
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
900 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 110 NM-ES CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
900 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VASVÁRI PÁL UTCÁN 3 SZOBA ERKÉLYES FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
813 846 Ft/m2