Eladó ingatlanok Nagykálló
Találati lista: 28
Eladó családi ház, Nagykálló
Nagykálló
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 278 Є
332 184 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nagykálló
Nagykálló
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 389 Є
607 246 Ft/m2
Eladó családi ház, Nagykálló
Nagykálló
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 611 Є
565 833 Ft/m2
Eladó Ház, Nagykálló
Nagykálló
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
361 111 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nagykálló, Nincs megadva, Tavasz utca, 89nm, 39700000 Ft
Nagykálló, Nincs megadva, Tavasz utca
Kínálati ár: 39 700 000 Ft
Kalkulált ár: 110 278 Є
446 067 Ft/m2
Eladó Ház, Nagykálló
Nagykálló
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 000 Є
387 931 Ft/m2
Eladó Ház, Nagykálló
Nagykálló
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 778 Є
417 910 Ft/m2
Eladó Ház, Nagykálló
Nagykálló
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 000 Є
387 931 Ft/m2
Eladó Ház, Nagykálló
Nagykálló, Deák Ferenc út
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
361 111 Ft/m2
Eladó Ház, Nagykálló
Nagykálló, Dózsa György utca
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 778 Є
417 910 Ft/m2
Eladó családi ház, Nagykálló
Nagykálló
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 222 Є
244 444 Ft/m2
NAGYKÁLLÓ KÖZPONTJÁHOZ KÖZEL CSENDES UTCÁJÁBAN 110NM-ES 4 SZOBA + NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nagykálló
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
317 273 Ft/m2
NAGYKÁLLÓ KÖZPONTJÁHOZ KÖZEL 65nm-es 1 SZOBA + NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nagykálló
Kínálati ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 49 722 Є
275 385 Ft/m2
Eladó családi ház, Nagykálló
Nagykálló
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 000 000 Ft
Korábbi ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 444 Є27 000 000 Ft
342 466 Ft/m2
NAGYKÁLLÓ KÖZPONTJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nagykálló
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 76 500 000 Ft
Kalkulált ár: 216 389 Є76 500 000 Ft
837 634 Ft/m2
Eladó Ház, Nagykálló
Nagykálló, Zrínyi Miklós út
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є
291 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ház, Nagykálló
Nagykálló, Hársfa utca
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є
291 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Nagykálló
Nagykálló, Zrínyi Miklós út
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 278 Є
625 000 Ft/m2
Eladó Ház, Nagykálló
Nagykálló, Zrínyi Miklós út
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є
291 667 Ft/m2
Eladó Ház, Nagykálló
Nagykálló, Mártírok tere
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 51 389 Є
430 233 Ft/m2