Eladó ingatlanok Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 1671
NYÍREGYHÁZA ZRÍNYI GIMNÁZIUM VONZÁSÁBAN 2 SZOBÁS LAKÁS GARÁZZSAL KERTRÉSSZEL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є37 500 000 Ft
641 071 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLDÖN A CSALÁD UTCÁN 2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
707 547 Ft/m2
KRÚDY GIMNÁZIUM KÖZELÉBEN 3. EMELETI 2 SZOBÁS TÉGLA LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є63 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
685 542 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS KÖZELÉBEN 3. EMELETI N+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є
820 313 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BUJTOSI TÓ KÖZELÉBEN FIATALOS 2 SZOBA NAPPALIS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 029 851 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, BÚJTOSI TÓ MELLETT N+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 029 851 Ft/m2
SZÉP ÁLLAPOTBAN LÉVŐ IKERHÁZ SÁGVÁRI KERTVÁROS ÚJ LAKÓNEGYEDÉBEN ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 92 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 92 900 000 Ft
Korábbi ár: 97 500 000 Ft
Kalkulált ár: 257 341 Є97 500 000 Ft
800 862 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN 3 SZOBÁS 83 NM-ES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
685 542 Ft/m2
KOSSUTH UTCÁN MAGASFÖLDSZINTI 1 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KOSSUTH UTCÁN 39NM-ES MAGASFÖLDSZINTI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
RAKAMAZON 98 NM-ES 3 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Rakamaz
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
325 510 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLDÖN MÁSODIK EMELETI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Eladó családi ház Gávavencsellőn nagy telekkel!
Gávavencsellő
Kínálati ár: 7 500 000 Ft
Kalkulált ár: 20 776 Є
125 000 Ft/m2
BESENYŐD KÖZPONTJÁHOZ KÖZEL 4 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Besenyőd
Kínálati ár: 27 500 000 Ft
Kalkulált ár: 76 177 Є
292 553 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA HÍMES ÉS ERDŐ VONZÁSÁBAN LAKÁS GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
912 069 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA, HÍMES 58 NM-ES 1 EMELETI, ERDŐ KÖZELI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
912 069 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, OROS, ÚJ ÉPÍTÉSŰ N+3 SZOBÁS IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 101 500 000 Ft
Kalkulált ár: 281 163 Є
906 250 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-KERTVÁROSBAN TÁGAS LAKÁS ELADÓ-3 SZOBA 83 NM
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
685 542 Ft/m2
Belvárosi, világos, tágas lakás azonnali költözéssel eladó.!Nyíregyháza abszolút belvárosában, a piaccsarnok közelében...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є59 900 000 Ft
932 787 Ft/m2