Eladó ingatlanok Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 1671
Kivételes lehetőség-lakhatás és vállalkozás egy helyen! - Eladásra kínálok egy sokoldalúan hasznosítható, családi házként...
Nyírpazony
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
140 262 Ft/m2
Nyíregyháza Oros között, közel a városhoz, csendes, rendezett környezetben épül egy modern stílusú ikerház, melyek csak a...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
786 111 Ft/m2
Eladó tágas ikerház fél csendes kertvárosi környezetben a közkedvelt Borbánya városrészben. Eladásra kínálunk egy 1989-ben...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Kalkulált ár: 174 488 Є
605 673 Ft/m2
Nyíregyháza egyetemek közelében, de a belvárostól is 10 perc sétára kínálom megvásárlásra ezt a tágas, 2 hálószobás,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
MODERN IKERHÁZ Oros központjában - mintha önálló családi házban élne!Nyíregyháza - Oros központi részén, megbízható, számos...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 990 000 Ft
Kalkulált ár: 210 499 Є
791 563 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában, de a Kossuth tértől 5 perc sétára található ez a kivételes adottságokkal rendelkező 1 hálószobás,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 017 308 Ft/m2
Új építésű ikerház eladó Nyíregyháza–Nyírszőlősön – modern otthon kedvezőbb áronNyíregyháza egyik kedvelt kertvárosi...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є75 000 000 Ft
607 826 Ft/m2
Nyíregyháza egyik legkeresettebb részén, az egyetemek közvetlen közelében kinálunk eladásra egy 52 m2 alapterületű, kiváló...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
921 154 Ft/m2
Eladó felújított családi ház hatalmas telekkel Geszteréden!
Geszteréd
Kínálati ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 77 535 Є
254 455 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Törpe utca
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
1 078 409 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Levendula utca
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
303 846 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Kállói út
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 232 410 Є
441 579 Ft/m2
Új építésű, önálló családi ház eladó Nyírtura frekventált részén - Nyíregyháza 10 percre!
Nyírtura
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 243 767 Є
671 756 Ft/m2
PRÉMIUM MINŐSÉGŰ, ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ NYÍREGYHÁZÁN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 142 000 000 Ft
Kalkulált ár: 393 352 Є
946 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Gávavencsellő, Vencsellő, 75nm, 30990000 Ft
Gávavencsellő, Vencsellő
Kínálati ár: 30 990 000 Ft
Kalkulált ár: 85 845 Є
413 200 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyírmihálydi, Főút közeli
Nyírmihálydi, Főút közeli
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є
222 222 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 109 418 Є
731 481 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető Nagy konyha-étkezős, 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
634 545 Ft/m2
Eladó családi ház, Tiszaadony
Tiszaadony
Kínálati ár: 5 400 000 Ft
Kalkulált ár: 14 958 Є
79 412 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 307 Є
500 000 Ft/m2